Archiv článků

Czechoslovak Group se daří

Provozní zisk holdingu Czechoslovak Group (CSG) loni meziročně vzrostl o 52 procent na 2,78 miliardy korun. Tržby se zvýšily o 56,4 procenta na 24,1 miliardy korun.

Ekonomika / 18. 7. 2018 / (čtk)
Zřícený strop zavalil několik lidí

V rekonstruovaném domě v Mikulandské ulici v centru Prahy se zřítila část budovy. Spadlý strop o rozměrech zhruba pět krát deset metrů zavalil několik lidí, tři z nich se hasičům podařilo vyprostit a s těžkými zraněními předat lékařům.

Zpravodajství / 18. 7. 2018 / (ste)
Akator II

Jistě to znáte. Něco na internetu hledáte a najdete úplně, ale úplně něco jiného. Přesně tak jsem před plusmínus 700 dny začal svůj sloupek Akator. A přesně to samé se mi přihodilo před pár dny znovu – a našel jsem tehdejší reakci na zmiňovaný článek. Vlastně ne na celý…

Publicistika / 18. 7. 2018 / Zbyšek KUPSKÝ
Izrael dál mučí nevinné Palestince

Izrael včera pozastavil dovoz paliva do Gazy. Opatření bude platit do neděle a bylo zdůvodněno tím, že palestinští radikálové nadále směrem k Izraeli posílali balonky se zapálenými hořlavinami.

Ze světa / 18. 7. 2018 / (rj)
Školské práce kosí vládu

Ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál (ČSSD) končí kvůli podezření z plagiátorství ve funkci. Novinářům řekl, že nabídl stranickému šéfovi Janu Hamáčkovi svůj odchod, protože nechce zatěžovat ČSSD, vládu, ale ani svou rodinu a své zdraví.

Zpravodajství / 18. 7. 2018 / (zku)
Výkupní ceny mléka se drží

Výkupní cena mléka, která se letos drží kolem 8,66 koruny za litr, nyní mírně klesla. Je problém s obsahem složek v mléce - tuku a bílkovin.

Ekonomika / 17. 7. 2018 / (ici)
Noční vlci mají pobočku v SR

Ruský klub motorkářů Noční vlci, kteří jsou známí blízkým vztahem s prezidentem Ruska Vladimirem Putinem, zřídil pobočku na Slovensku. Informovalo o tom ruské velvyslanectví na Slovensku. Slovenské úřady proti klubu zakročit zatím neplánují, byť ministerstvo zahraničí vyslovilo znepokojení nad snahami klubu usadit se v zemi.

Ze světa / 17. 7. 2018 / (rj)
Kněžínek chce Tejce

Nový ministr spravedlnosti Jan Kněžínek setrval po prvním týdnu v úřadu na stanovisku, že na vedoucích místech neprovede personální změny. Ponechá si tedy jako politického náměstka Jeronýma Tejce.

Zpravodajství / 17. 7. 2018 / (ste)
Přibývá bezohledného hledání vltavínů

Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP) v Jihočeském kraji eviduje nárůst počtu případů, kdy lidé ničí přírodu hledáním vltavínů. V polích nebo lesích po nich totiž často zůstávají několik metrů hluboké výkopy.

Zpravodajství / 17. 7. 2018 / (zku)
Případný dluh GP Brno uhradí stát

Případný schodek z motocyklové Grand Prix v Brně uhradí ministerstvo školství. Oznámila to brněnská radnice po jednání s ministerstvem.

Regiony / 17. 7. 2018 / (ste)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Reklamační linky pro předplatilele

Upozorňujeme předplatitele Haló novin, že reklamace na nedodávku či chyby v doručení, je potřeba hlásit neprodleně na bezplatnou linku České pošty 800 300 302, nebo na linku 222 897 320, která je placená dle tarifu u vašeho operátora. Nelze přijmout reklamaci starší 15 pracovních dnů ode dne vydání Haló novin, kterých se reklamace týká.

Reklama

Audio
5. 6. 2018
Miloslava Vostrá
Get Adobe Flash player
Poslankyně a předsedkyně Rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny ČR Miloslava Vostrá (KSČM) hovořila v úterý odpoledne v Praze na semináři s názvem Budoucnost značek. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

31. 5. 2018
Pavel Kohout
Get Adobe Flash player
Spisovatel Pavel Kohout hovořil ve středu odpoledne v Praze, a to v rámci křtu jeho knihy s názvem To byl můj život? V záznamu hovoří také Kohoutova dcera Tereza Boučková. Více ve zvukovém záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

30. 5. 2018
Dominik Duka
Get Adobe Flash player
Vztah křesťanství a islámu (Bible a Koránu) u nás a v Evropě, takové bylo téma semináře, který se uskutečnil ve středu v Evropském domě v Praze. Na akci hovořil mimo jiné arcibiskup pražský Dominik kardinál Duka. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

29. 5. 2018
Tiskovka KSČM
Get Adobe Flash player
V úterý odpoledne se v Praze uskutečnila tisková konference KSČM, na které hovořil předseda poslaneckého klubu Pavel Kováčik a poslanci Stanislav Grospič a Hana Aulická Jírovcová. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

Další nahrávky >>
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.