Archiv článků

Zahraniční policisté do průmyslových zón

Na několika místech ČR, kde je velký počet zahraničních agenturních dělníků v průmyslových zónách, by měli pomoci policisté z Polska, Slovenska, Rumunska a Bulharska.

Zpravodajství / 17. 1. 2019 / (zku)
Investice do zadržování vody v krajině

Úpravy, které zadrží vodu v krajině, by měla přinést novela o pozemkových úpravách a pozemkových úřadech, kterou chystá ministerstvo zemědělství. Prioritou budou nově oblasti zasažené suchem.

Zpravodajství / 17. 1. 2019 / (ng)
Italští neonacisté poraženi

Divadlo v severoitalské Veroně, kde se měl tuto sobotu konat koncert italských neofašistických kapel na památku Jana Palacha, odřeklo organizátorům pronájem sálu.

Ze světa / 17. 1. 2019 / (rj)
Hokejový Světový pohár 2020 nebude!

Další ročník hokejového Světového poháru se v roce 2020 neuskuteční. Představitelé NHL a hráčské asociace NHLPA o tom informovali v tiskovém prohlášení a uvedli, že budou pokračovat v dalších jednáních o zařazení této akce do mezinárodního kalendáře. Světový pohár se konal v Torontu v roce 2016, kdy se vrátil na scénu po 12 letech.

Sport / 17. 1. 2019 / (čtk)
Strategie pro umělou inteligenci

Vláda by měla do poloviny roku zpracovat národní strategii pro umělou inteligenci. Podílet se na ní bude akademický sektor i komerční sféra.

Zpravodajství / 17. 1. 2019 / (ng)
Bílek končí ve Zlíně a povede Kazachstán

Trenér Michal Bílek skončil u fotbalistů Zlína a povede reprezentaci Kazachstánu. U šestého týmu ligové tabulky ho nahradil Roman Pivarník, který naposledy vedl ve druhé lize do loňského léta Zbrojovku Brno. Smlouvu podepsal do konce června 2021. První trénink s týmem absolvuje již ve čtvrtek.

Sport / 17. 1. 2019 / (čtk)
Fair play Prokopa a stejně je šestý - skvělé!

Automobilový jezdec Martin Prokop se den před koncem Rallye Dakar posunul na 6. místo průběžného pořadí a v závěrečné etapě slavné soutěže se bude snažit udržet historicky nejlepší české umístění v kategorii. Ve středu byl přitom blízko posunu na 5. pozici, kterou drží Francouz Cyril Despres. Pětinásobný vítěz kategorie motocyklů krátce před cílem převrátil své mini na střechu a Prokop se mu rozhodl pomoct.

Sport / 17. 1. 2019 / (red)
Karolína ano, Kristýna ne!

Karolína Plíšková postoupila popáté za sebou do třetího kola Australian Open. Turnajová sedmička si ve 2. kole poradila s Američankou Madison Brengleovou 4:6, 6:1 a 6:0. Kristýna Plíšková na svoji sestru nenavázala a s Číňankou Čang Šuaj prohrála 3:6 a 5:7.

Sport / 17. 1. 2019 / (red)
Pastrňák dal v sezoně už 27. branku!

Hokejisté Bostonu vedli ve středečním utkání NHL po gólu Davida Pastrňáka a asistenci Davida Krejčího na ledě Philadelphie 2:0, ale nakonec prohráli 3:4. Na obratu domácích se podílel jednou přihrávkou Jakub Voráček. David Rittich pustil čtyři góly z 23 střel a Calgary podlehlo doma Buffalu 3:4 v prodloužení.

Sport / 17. 1. 2019 / (red)
Vrátí se ambulantní specialisté do nemocnic?

Na zajištění péče v nemocnicích se budou nově podílet i gynekologové provozující praxi. Budou sloužit pohotovosti a podílet se na porodech a operacích. Dohodly se na tom odborná společnost, pojišťovny a ministerstvo zdravotnictví, jejichž zástupci podepsali memorandum o spolupráci.

Zpravodajství / 17. 1. 2019 / (jad)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Reklamační linky pro předplatilele

Upozorňujeme předplatitele Haló novin, že reklamace na nedodávku či chyby v doručení, je potřeba hlásit neprodleně na bezplatnou linku České pošty 800 300 302, nebo na linku 222 897 320, která je placená dle tarifu u vašeho operátora. Nelze přijmout reklamaci starší 15 pracovních dnů ode dne vydání Haló novin, kterých se reklamace týká.

Reklama

Audio
5. 6. 2018
Miloslava Vostrá
Get Adobe Flash player
Poslankyně a předsedkyně Rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny ČR Miloslava Vostrá (KSČM) hovořila v úterý odpoledne v Praze na semináři s názvem Budoucnost značek. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

31. 5. 2018
Pavel Kohout
Get Adobe Flash player
Spisovatel Pavel Kohout hovořil ve středu odpoledne v Praze, a to v rámci křtu jeho knihy s názvem To byl můj život? V záznamu hovoří také Kohoutova dcera Tereza Boučková. Více ve zvukovém záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

30. 5. 2018
Dominik Duka
Get Adobe Flash player
Vztah křesťanství a islámu (Bible a Koránu) u nás a v Evropě, takové bylo téma semináře, který se uskutečnil ve středu v Evropském domě v Praze. Na akci hovořil mimo jiné arcibiskup pražský Dominik kardinál Duka. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

29. 5. 2018
Tiskovka KSČM
Get Adobe Flash player
V úterý odpoledne se v Praze uskutečnila tisková konference KSČM, na které hovořil předseda poslaneckého klubu Pavel Kováčik a poslanci Stanislav Grospič a Hana Aulická Jírovcová. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

Další nahrávky >>
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.