Reklama
-->

Archiv článků

Aluze

Internet, sociální sítě, a konkrétně Facebook jsou hrozná zbraň…

Publicistika / 11. 6. 2021 / Zbyšek KUPSKÝ
Salvador vkládá naději do bitcoinu

Středoamerický stát Salvador, kde žije kolem 6,5 milionu lidí, je první zemí světa, ve kterém se nejznámější kryptoměna bitcoin stala zákonným platidlem. Návrh prezidenta Nayiba Bukeleho schválil parlament, informovala agentura Reuters.

Ekonomika / 10. 6. 2021 / (ici)
Další hrůzná norma z republikánského Texasu

Republikány kontrolovaný parlament Texasu nedávno schválil zákon, který by umožnil obyvatelům druhého nejlidnatějšího státu USA skrytě nosit pistole bez jakéhokoli průkazu či absolvování bezpečnostní prověrky…

Ze světa / 10. 6. 2021 / (rj)
Europanstvo plísní Českou republiku

Evropský parlament ve své rezoluci odsoudil střet zájmů českého premiéra Andreje Babiše (ANO). Vyzval orgány Evropské unie i české úřady k ráznějšímu přístupu a pohrozil úplným zastavením všech dotací pro Českou republiku.

Zpravodajství / 10. 6. 2021 / (ste)
Hurá na výlet!

Konečně nám pandemiologická situace dovoluje pořádně se nadechnout. Pobytu na čerstvém vzduchu přeje i blížící se léto, a tak hurá na výlet! Jakou svačinu si zabalit do batohu na krátký nebo celodenní rodinný výlet, aby nehrozila zažívacími potížemi? Ještě důležitější je doplňování tekutin včetně minerálních látek, které se pocením ztrácí více než obvykle a pak tělu velmi chybí.

Téma / 10. 6. 2021 / Helena KOČOVÁ
Seagal členem Spravedlivého Ruska

Americký akční herec a už několik let i ruský občan Steven Seagal (69) vstoupil do levicově-opoziční, ale přitom prokremelské strany Spravedlivé Rusko. S odvoláním na hercovu mluvčí o tom informoval moskevský deník RBK.

Ze světa / 10. 6. 2021 / (rj)
Základem je vztah ke svému okolí a ohleduplnost k sousedům Rozhovor Haló novin s Petrem Stýblem, ředitelem Kanceláře Českého svazu ochránců přírody (organizátora akcí Ukliďme svět)

Líbí se vám veřejná prostranství a příroda v naší zemi, myslím tedy z hlediska čistoty a úpravnosti?

Rozhovory / 10. 6. 2021 / Monika HOŘENÍ
EP schválil takzvané covidové pasy

Evropský parlament (EP) definitivně schválil zavedení covidových certifikátů, takzvaných covidových pasů, které by měly od začátku července lidem usnadnit cestování za hranice.

Ze světa / 10. 6. 2021 / (ava, čtk)
Nanonástřik nezaručuje ochranu proti COVID-19

Nanonástřik oxidem titaničitým v interiérech několika škol v Prostějově, který tam udělali v únoru, aby snížili riziko šíření koronaviru, podle Státního zdravotního ústavu (SZÚ) nezaručuje ochranu proti přenosu infekčních chorob.

Zpravodajství / 10. 6. 2021 / (zmk)
Německo má problém s NO2, USA s vedry

Německo dlouhodobě nedodržovalo unijní limity znečištění ovzduší. Uvedl to před týdnem ve svém verdiktu Soudní dvůr Evropské unie. Německu by tak mohly hrozit pokuty, pokud nezlepší kvalitu ovzduší v některých velkých městech, uvedla agentura Reuters.

Ze světa / 10. 6. 2021 / (rom)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Reklamační linky pro předplatilele

Upozorňujeme předplatitele Haló novin, že reklamace na nedodávku či chyby v doručení, je potřeba hlásit neprodleně na bezplatnou linku České pošty 800 300 302, nebo na linku 222 897 320, která je placená dle tarifu u vašeho operátora. Nelze přijmout reklamaci starší 15 pracovních dnů ode dne vydání Haló novin, kterých se reklamace týká.

Reklama
 -
Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.