Archiv článků

V Sokolově jsem zapustila hluboké kořeny Rozhovor Haló novin s Evou Valjentovou, zastupitelkou a kandidátkou KSČM do Senátu ve volebním obvodu Sokolov

Jak dlouho žijete v Sokolově, za které kandidujete do Senátu? A co pro vás toto město znamená?

Rozhovory / 18. 9. 2018 / Monika HOŘENÍ
Mangkhut se žene Čínou

Tajfun Mangkhut, jehož řádění si na Filipínách vyžádalo desítky mrtvých, a který v neděli udeřil v Číně, na jih nejlidnatější země světa přinesl další silné lijáky.

Ze světa / 18. 9. 2018 / (čtk)
Granáty se budou soutěžit znovu

Ministerstvo obrany musí do sedmi měsíců zrušit smlouvu na nákup útočných granátů, nařídil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ministerstvo ji totiž uzavřelo před uplynutím lhůty pro podání námitek.

Zpravodajství / 18. 9. 2018 / (cik)
Spolupráce při tendrech

ČR a Slovensko chtějí spolupracovat při zbrojních tendrech a vzájemně nakupovat vojenskou techniku, která se v obou státech vyrábí.

Ze světa / 18. 9. 2018 / (čtk)
MMF nutí Ukrajinu ke zdražení plynu

Ukrajina zahájila jednání s Mezinárodním měnovým fondem (MMF) o novém záložním úvěru, který má nahradit současný program ve výši 17,5 miliardy dolarů (382,2 mld. Kč).

Ekonomika / 18. 9. 2018 / (ici)
Dotace na drahé pomůcky pro postižené se možná zvýší

Okruh zdravotně postižených lidí, kteří mají nárok na dotaci na takzvané zvláštní pomůcky, se možná rozšíří. V novele zákona o poskytování dávek osobám se zdravotním postižením to navrhla skupina poslanců ze sedmi klubů.

Zpravodajství / 18. 9. 2018 / (jad)
Policisté nachytali mladistvé

Policisté v rámci rozsáhlých kontrol v restauracích a dalších provozovnách v České republice poslední prázdninový týden přistihli 67 nezletilých, kteří pili alkoholické nápoje.

Zpravodajství / 18. 9. 2018 / (cik)
Přelomový rozsudek

Milion zlotých odškodnění (téměř šest milionů korun) a doživotní důchod 800 zlotých měsíčně (asi 4700 Kč) má platit polská katolická církev oběti, kterou jako třináctiletou dívku odvezl od rodičů a po několik měsíců znásilňoval duchovní vyučující náboženství.

Ze světa / 18. 9. 2018 / (čtk)
Měnový fond a EU dál drží Řecko pod krkem

Volání Řecka po zrušení dalšího snížení penzí, které má začít platit od příštího roku, zatím zůstává nevyslyšeno. Mezinárodní věřitelé po první kontrole financí země od ukončení mezinárodního záchranného programu zatím odmítli zrušení schválit, napsala agentura Reuters.

Ekonomika / 18. 9. 2018 / (ici)
Podivná hra se »sirotky« pokračuje

Přijetí několika desítek mladých lidí z uprchlických táborů žádá europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL). Usiluje kvůli tomu o schůzku s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Podle KSČM Šojdrová jen plní zadání ze zahraničí, aby stupňovala tlak na ČR.

Zpravodajství / 18. 9. 2018 / (ste)
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Reklamační linky pro předplatilele

Upozorňujeme předplatitele Haló novin, že reklamace na nedodávku či chyby v doručení, je potřeba hlásit neprodleně na bezplatnou linku České pošty 800 300 302, nebo na linku 222 897 320, která je placená dle tarifu u vašeho operátora. Nelze přijmout reklamaci starší 15 pracovních dnů ode dne vydání Haló novin, kterých se reklamace týká.

Reklama

Audio
5. 6. 2018
Miloslava Vostrá
Get Adobe Flash player
Poslankyně a předsedkyně Rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny ČR Miloslava Vostrá (KSČM) hovořila v úterý odpoledne v Praze na semináři s názvem Budoucnost značek. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

31. 5. 2018
Pavel Kohout
Get Adobe Flash player
Spisovatel Pavel Kohout hovořil ve středu odpoledne v Praze, a to v rámci křtu jeho knihy s názvem To byl můj život? V záznamu hovoří také Kohoutova dcera Tereza Boučková. Více ve zvukovém záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

30. 5. 2018
Dominik Duka
Get Adobe Flash player
Vztah křesťanství a islámu (Bible a Koránu) u nás a v Evropě, takové bylo téma semináře, který se uskutečnil ve středu v Evropském domě v Praze. Na akci hovořil mimo jiné arcibiskup pražský Dominik kardinál Duka. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

29. 5. 2018
Tiskovka KSČM
Get Adobe Flash player
V úterý odpoledne se v Praze uskutečnila tisková konference KSČM, na které hovořil předseda poslaneckého klubu Pavel Kováčik a poslanci Stanislav Grospič a Hana Aulická Jírovcová. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

Další nahrávky >>
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.