Info pro čtenáře

Vážení čtenáři. Přecházíme na nový web, který je na adrese https://www.ihano.cz.

Tato adresa bude stále funkční, ale už ne aktuální. Bude fungovat jen jako archiv.

Přejděte na https://www.ihano.cz.

Reklama
--> 

Den zábavy u vody

Biokoupaliště v Jincích bylo uvedeno do provozu v loňském roce. Od té doby se o něm objevila v tisku řada zpráv. Málokde jsme se ale měli možnost dočíst o akci, kterou uskutečnil o letošních letních prázdninách provozovatel koupaliště společně s jineckými rybáři a hasiči. Jednalo se o zábavný den pro celou rodinu.

Děti vytvořily čtyři týmy. Podle barvy triček jejich patronů se od sebe rozeznali červení, zelení, modří a žlutí. Připraveno pro ně bylo deset disciplín na vodě i na suchu. Soutěžící museli projevit zručnost, rychlost, sílu nebo přesnost například při závodech v pytlích, chůzi po laně, přeplutí koupaliště v člunu, přetahování lanem, střelbě na terč, v chůzi na chůdách.

Soutěžili i dospělí, pro které byly připraveny spíše tekuté ceny.

Přestávky mezi disciplínami byly vyplněny nejen koupáním, ale třeba i ukázkami šermířského umění.

Při příjemném posezení na sluníčku či ve stínu si mohli účastníci kromě obvyklého občerstvení pochutnat na grilovaných klobásách či selátku. Limonáda pro soutěžící byla zdarma. A ta se v parném počasí hodila.

TEXT a FOTO - Miroslav MARŠÁLEK


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 3, celkem 1 hlas.

Miroslav MARŠÁLEK

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama