Info pro čtenáře

Vážení čtenáři. Přecházíme na nový web, který je na adrese https://www.ihano.cz.

Tato adresa bude stále funkční, ale už ne aktuální. Bude fungovat jen jako archiv.

Přejděte na https://www.ihano.cz.

Reklama
--> 

Opět v pilné práci

Začal nový školní rok a Květa Matušovská nezačala, ale pokračovala ve své poslanecké práci. V Pardubicích se konala Dopravní konference a na ni navazoval Silniční veletrh, realizovaný v Pardubicích–Doubravicích. Akce se zúčastnili členové hospodářského výboru a podvýboru pro dopravu Poslanecké sněmovny a delegace z Prešovského samosprávného kraje.

Květa Matušovská, která je členkou tohoto výboru a vystudovaná dopravní inženýrka, mohla velice zasvěceně hovořit o této problematice a vyměňovala si zkušenosti i se svými slovenskými kolegy. Zároveň s ní se zúčastnil i poslanec Václav Snopek, byl přítomen i předseda finančního výboru Pardubického kraje Miroslav Krejčí, tak jsme měli opravdu silné zastoupení.

Sobota patřila Kunětické hoře a také tady ukázala Květa Matušovská, že umí. Nejenže společně se Soňou Markovou vtipně a pohotově moderovala dění v diskusním stanu (na snímku), ale našla si čas i na popovídání s účastníky, kterých bylo opravdu hodně, a ještě se stačila s některými z nich vyfotografovat.

Ani neděle nebyla dnem klidu, společně s Kynologickým klubem Svitavy-Lačnov připravovala soutěž Lačnovský psík, která se koná 13. září. A co to je Lačnovský psík? Setkání těch, kteří mají své čtyřnohé kamarády, cvičí s nimi a právě toho 13. září předvedou, co už jejich miláčkové umí.

Pokud to nemáte do Svitav-Lačnova daleko, přijeďte se podívat a uvidíte, že poslanci za KSČM jsou opravdu všestranní a pracovití.

Lidmila KRUŽÍKOVÁ

FOTO – Haló noviny


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.3, celkem 10 hlasů.

Lidmila KRUŽÍKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama