Info pro čtenáře

Vážení čtenáři. Přecházíme na nový web, který je na adrese https://www.ihano.cz.

Tato adresa bude stále funkční, ale už ne aktuální. Bude fungovat jen jako archiv.

Přejděte na https://www.ihano.cz.

Reklama
--> 

Hasiči na svitavském okrese jsou úspěšní

Dokázali to ve Fabrice ve Svitavách, kde se uskutečnilo pod záštitou poslankyně Květy Matušovské slavnostní vyhlášení okresní ligy v požárním sportu.

Celkem se uskutečnilo 11 závodů, účastnilo se jich 82 družstev, z toho 55 v kategorii muži, 19 ženských týmů a ani senioři nezůstali stranou, do soutěží se zapojilo osm kolektivů.

Večer se nesl v duchu přátelství, legrace, ale i vážného zamyšlení, a to tehdy, když se všichni ocenění hasiči přímo na slavnostním vyhlášení vzdali svých odměn. Někteří věnovali peníze na léčbu vážně zraněného hasiče Tomáše Jílka ze Širokého Dolu, jiní na konto Nadace policistů a hasičů.

Je to krásná vizitka těch, kteří pomáhají při záchraně nejen majetku, ale především lidských životů. Však to také K. Matušovská ve svém vystoupení ocenila.

A jak to všechno dopadlo?

Nejlepší byly ženy z Bohuňova, v mužích si odnesli prvenství hasiči z Chrastavce a v seniorech pak zazářilo družstvo z Hartmanic.

V současné uspěchané době je moc dobře, že se najdou ti, kteří ve svém volném čase dělají něco pro druhé. Hasiči na okrese Svitavy jsou toho příkladem a jejich patronka, poslankyně Matušovská, z nich má velkou radost.

Lidmila KRUŽÍKOVÁ


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 3.8, celkem 6 hlasů.

Lidmila KRUŽÍKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama