Setkání zastupitelů ve Svitavách

Zvolení zastupitelé za KSČM se sešli ve středu 26. listopadu na OV KSČM ve Svitavách a sdělovali si zkušenosti z předvolební kampaně i povolebních vyjednávání.

Bylo to velmi příjemné odpoledne, přijela za námi i Věra Vejvodová z ÚV KSČM, která ocenila práci a zároveň nabídla pomoc. Ta bude pochopitelně využita, protože je stále co zlepšovat.

V Moravské Třebové jsme vytvořili koalici, máme radní (Hana Horská), jsme ve vedení i v dalších místech jako například v Karli, velkou radost máme z Hradce nad Svitavou, tam máme místostarostu a předsedy výborů. Na setkání přijeli tři sympatičtí muži (snímek vpravo), kteří jsou dokladem toho, že i v našich řadách máme novou krev.

Obecní zastupitelkou je i naše poslankyně Květa Matušovská (na snímku vpravo s Věrou Vejvodovou), která bude pracovat v Javorníku společně s dalším mladým Danem Císařem.

Na setkání přijeli noví, ale i zkušení, takže bylo o čem povídat. Sluníčkem byl předseda OV KSČM Josef Bohatec. Tak, jak ho známe, s úsměvem a humorem, provázel celým odpolednem a všichni jsme se shodli na tom, že se zase brzy musíme sejít.

TEXT a FOTO - Lidmila KRUŽÍKOVÁ


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.6, celkem 11 hlasů.

Lidmila KRUŽÍKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


halonoviny
2014-12-04 12:49
Díky, opraveno. I když tedy poslankyně Květa Matušovská...
jhulka.cz
2014-12-03 23:38
Správně- poslankyně Věra Matušovská na snímku vpravo.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.