Info pro čtenáře

Vážení čtenáři. Přecházíme na nový web, který je na adrese https://www.ihano.cz.

Tato adresa bude stále funkční, ale už ne aktuální. Bude fungovat jen jako archiv.

Přejděte na https://www.ihano.cz.

Reklama
--> 

Celoměstská porada v Ostravě

Na samém konci měsíce listopadu v Ostravě rokovali komunisté na celoměstské poradě, na které se sešli předsedové základních organizací, zastupitelé a poslanci s vedením městské organizace KSČM.

Záměr organizátorů byl jediný. Zhodnotit komunální volební kampaň, její pozitiva a negativa, která se promítla do samotného volebního výsledku.

Garanti jednotlivých oblastí činnosti, do kterých je práce městské organizace rozdělena zhodnotili uplynulý rok od městské konference, aby vzápětí nastínili budoucnost společné politické práce organizace.

Téma hodnocení voleb a jejich výsledků se prolínalo všemi příspěvky jak garantů tak diskutujících. Úspěch ve volbách i přes pokles získaných hlasů lze z pohledu výsledku povolebních vyjednávání hodnotit pozitivně, sdělil vedoucí kandidát do Zastupitelstva města Ostravy Martin Juroška. Upozornil na nedostatky a chyby, kterých jsme se během přípravy a samotného průběhu dopustili. Jedním dechem nastínil možnosti a náměty pro další práci.

Komunisté v Ostravě velmi kriticky hodnotí výsledky své činnosti. Na pozitivech chtějí stavět a negativa, o kterých také vědí, chtějí co nejvíce omezovat. Celým jednáním se prolínala myšlenka poctivé práce pro občany. A to je základní stavební kámen pro další období politické práce ostravských komunistů.

Václav HAVEL, Ostrava
FOTO - Oldřich JAKUBEK


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.5, celkem 22 hlasů.

Václav HAVEL

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama