Monika Trávníčková a její roční syn Maxmilián

Když známé osobnosti čarují…

O tom, že se v líbeznickém Divadle kouzel otevíral nový Zrcadlový labyrint a na co vše dalšího magického se tam lze těšit, jste se mohli dočíst v hlavním rozhovoru dnešní přílohy Bonus Pro Vás s předním českým kouzelníkem Pavlem Kožíškem. Nyní se ale v rámci rubriky Akce týdne podívejme na to, jak se při slavnostní »otevírače« v Líbeznicích kouzlilo a co na sebe prozradili populární hosté. A že jich opravdu nebylo málo!

»Jsme kouzelnická rodina. Syna Daníka a teď hlavně dceru Jasmínku kouzla strašně baví. Shodou okolností jsme před pár dny byli všichni tři u Pavla Kožíška na jeho kouzelnickém kurzu,« prozradila moderátorka Jana Adamcová. Na důkaz, že Jasmínka opravdu kouzlí, vyčarovala také okamžitě kytičku. Její půvabná maminka se prý neudržela a i ona doma svému slavnému manželovi, režiséru Jiřímu Adamcovi, večer kouzlila.

Stylově »oháknutý« Daniel Nekonečný

To moderátorka »nováckých« zpráv a bývalá Miss Iveta Lutovská Vítová měla jiný problém. V zrcadlovém bludišti se jim to spolu s dcerou Anetkou moc líbilo – až na to, že nemohly dojít k východu. Stále a dokola se vracely vchodem, ale neúspěch jim ani za mák nevadil. Snažily se potřetí, popáté i podesáté – a pořád si to užívaly stejně dobře, jako se budou bavit návštěvníci této atrakce, která strčí do kapsy i vyhledávané petřínské bludiště.

Podobně na tom byl i herec Lukáš Langmajer, který přitom z legrace frajeřil, že zrcadlové bludiště projde nejrychleji ze všech. Nakonec i on místo východu zase vyšel nechápavě vchodem. »Je to fakt dobře udělaný a nejen děti se tady vyřádí. Manželce akorát trošku vadilo, že jsem v bludišti ztratil syna, tak snad se časem najde.«

Lukáš Langmajer si s rodinkou vyzkoušel i levitační stoleček, který jim létal nad hlavami jako balónek na pouti. »Jsem Spiderman,« křičel zpěvák Daniel Nekonečný, když lezl po stropě v obrácené místnosti, která je celá vzhůru nohama.

Za Kožíškem v kožíšku

Manželka bosse českého showbyznysu Františka Janečka, zpěvačka Tereza Mátlová, obdivovala s dcerou Emilly Ann interaktivní optické klamy a iluze. »Nejvíc se nám líbil obličej kouzelníka, který záhadně měnil výraz z příjemného na naštvaného… Jsem ráda, že Pavel Kožíšek také ocenil, že jsem stylově kvůli němu přišla v kožíšku,« smála se operní pěvkyně.

Herec Pavel Trávníček dorazil i s manželkou Monikou, ročním synem Maxmiliánem a dospělým synem Pavlem. »Miluju kouzla a jsem vděčný divák na každém kouzelnickém představení,« prozradil oblíbený pohádkový princ.

To mistr grimas Václav Upír Krejčí se vyřádil v síni smíchu jako malý kluk. Přítomné pobavil neskutečnými obličeji v již tak vtipných zakřivených zrcadlech. Jeho krásná dvanáctiletá dcera Kristiana mu dělá jenom samou radost. »No ale za chvíli abych si už pořídil brokovnici na nápadníky,« žertoval vždy dobře naladěný bavič. A v Líbeznicích u Prahy nechyběl ani populární moderátor Jan Rosák. Ten přijel s manželkou a vnoučaty. Ačkoli jeho vnučka v uplynulých dnech laborovala s teplotou a nachlazením, užili si hlavně levitační křeslo. »V Divadle kouzel jsme doslova jako doma. Moje starší dcera Zuzana zde totiž vystupovala několik let s Pavlem Kožíškem v show Magická esa,« dodal Rosák.

Marcela ŠPIČKOVÁ

FOTO - autorka


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.6, celkem 5 hlasů.

Marcela ŠPIČKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.