Věřili byste tomu? Tahle známá blondýnka dosud bojkotovala sociální sítě!

Ač se to dnes zdá mnohým jako sci-fi, najdou se ještě stále lidé, kteří nepoužívají ani facebook ani twitter ani Instagram. Ještě před pár dny se k této, pro mnohé výstřední, skupince řadila i Romana Jákl Vítová. "Upřímně řečeno mi tyhle věci tak nějak unikají. Já jsem takový tradiční typ, v podstatě ve skrytu duše toužím po takovém tom telefonu pro důchodce, s těmi obřími tlačítky a jednoduchým, černobílým displayem..." směje se Romana a dodává: "Jsem prý ale poslední žijící PR manager, který není na síti. A koneckonců ráda objevuji nové věci, které mě někam posunou. Doba to zkrátka vyžaduje, i když asi nikdy nebudu člověkem, který bude žít svět virtuální reality. Na to mě až příliš baví hezké notýsky a setkávání se naživo."

Když se tedy Romana na slavnostním otevření krytého kluziště v nákupním centru Europark Štěrboholy potkala s herečkou Veronikou Arichtevou, která je na rozdíl od ní na Instagramu jako doma, hned se na ni vrhla. " Nejdřív byla Verunka trochu zaskočená, když jsem ji řekla, že ukončuji svůj bojkot sociálních sítí a své instagramové panenství hodlám věnovat právě jí. Moji velkorysost sice neocenila, ale prý mi to všechno ukáže," smála se maminka malé Elinky a Sofinky, která na akci vzala nejenom své dcery, ale i jejich kamarádky. Na všechny pak dohlížel tatínek Petr Jákl, který díky své postavě parádně zapadnul mezi úžasné modely autobotů z filmu Transformers.

(za)

FOTO - Europark a instagram Romany Jákl Vítové


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: pro článek zatím nikdo nehlasoval

(za)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.