Nikol Štíbrová: Na síti drží styl, na bruslích žádný nemá

Nikol Štíbrová je maminkou půlročního synka Matýska. A stejně jako ostatní maminky nemá rozhodně pocit, že slova „mateřská“ a „dovolená“ patří k sobě. A to Nikol rozhodně není typ, který by se zároveň s péčí o potomka snažil udržet v obrátkách i svou kariéru. To se ovšem děje tak nějak samo. Její komentáře ze života novopečené matky jsou totiž natolik vtipné, že za ně letos získala cenu za nejlepší Instagram roku.

„Bojím se, že teď tam budu muset dávat jen hodnotné příspěvky, když mám tu cenu…“ okomentovala Nikol svůj úspěch. Jak bylo ale vidět na slavnostním otevření kryté ledové plochy v pražském nákupním centru Europark Štěrboholy, podobné obavy ji dávno přešly. Nadšeně totiž pózovala s úžasnými autoboty z filmu Transformers i postavičkami ze seriálu My little Ponny. Na brusle si ale sympatická blondýnka netroufla. „Já lyžuju, s bruslemi si nerozumím. Ty děti, co tady sviští, fakt obdivuju…“ svěřila se Nikol se svým sportovním handicapem. Inu, Matýska bude muset zřejmě naučit bruslit tatínek.

(za)

FOTO - Europark


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: pro článek zatím nikdo nehlasoval

(za)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.