V Letňanech byla zavražděna prodavačka, pachatel je na útěku

Neznámý muž v úterý večer zavraždil prodavačku v obchodním centru v pražských Letňanech. Podle dosavadních informací policie muž zabil dvaačtyřicetiletou ženu v prodejně oděvů poté, co se tam převlékl do nových šatů. Po vraždě ukradl z pokladny nezjištěné množství peníze a odešel. Kriminalisté po pachateli pátrají, na svém webu v souvislosti s tím zveřejnili záznamy z kamer, které muže zachytily, a fotografie oblečení, které měl muž na sobě. ČTK to sdělil policejní mluvčí Jan Daněk.

Podezřelému je kolem 30 let a je hubený. Z obchodu odešel v tmavém obleku značky Otto Berg a polobotkách téže značky. Na místě po sobě nechal plísňové džíny značky Croop Denim, červenou flanelovou košili značky Mustang, černé tenisky značky DC, hodinky Daniel Klein a tmavou kšiltovku od Mark and Spancer. V prodejně po něm zůstal i atypický červený zapalovač s nápisem Sex instructor - first lesson free!

Lidé, kteří mají k muži jakékoli informace, mají policisty kontaktoval na lince 158.

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4, celkem 5 hlasů.

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.