Prohlášení Levicových klubů žen k útoku na Syrskou arabskou republiku

Členky Levicových klubů žen v České republice důrazně protestují proti událostem, které rozpoutaly Francie, Anglie a USA v Syrské arabské republice. Odsuzujeme útoky, kterými byla Syrská arabská republika zasažena v minulých dnech. Odsuzujeme útoky, kterými trpí nevinní lidé, muži, ženy a hlavně děti.

Jak je možné, že v 21. století jsou neustále narušovaná práva a suverenita tohoto státu, jen proto, že si tímto krutým aktem některé státy řeší svoje mocenské, ekonomické a nadřazenecké postavení? Vyzýváme vládu České republiky, aby neschvalovala agresivní útoky na jakýkoliv stát, aby se nepřipojovala k agresorským akcím v rámci NATO. Vážený syrský lide, i přes velkou vzdálenost, která nás dělí, vyjadřujeme upřímnou lítost nad utrpením, které musíš snášet, trpět. Levicové kluby žen budou stát vždy na Tvojí straně a bránit právo na život v míru.

Květa Šlahúnková, předsedkyně RR LKŽ

 


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.4, celkem 27 hlasů.

Květa ŠLAHÚNKOVÁ, předsedkyně RR LKŽ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.