Jen Anglie má přece pravdu

Anglie je holt Anglie. To se pozná. Ta když něco chce, tak toho dosáhne a běda, když někdo sáhne na Brita, tedy Angličana. Země sice nemá, na rozdíl od většiny světa, ústavu, ale zvykové právo platné už od Jana Bezzemka nebo koho. A tak když některý anglický soud rozhodne, tak to bude mít úroveň zákona a jeho rozsudek se stane na dalších sedm set nebo kolik let závazným pro další a další soudce. Nic přitom není významnějšího, než hájit Angličany. Proto přece byl i Mnichov a rozprodána naše republika, aby tam za Kanálem měli klid. Proto okamžitě po otrávení bývalého - dnes už nezajímavého - dvojího agenta Skripala okamžitě Rusko obvinili z vražedných úmyslů. Sice dosud žádná stopa tomu nenasvědčuje, ale chtějte na premiérce Mayové, aby něco revokovala. To raději pošle setninu vojáků bojovat za tzv. britské zájmy, i když je to třeba přes půlku zeměkoule či jen v Libyi. Má vzor v královně Viktorii, která s takovými rozhodnutími měla své zkušenosti. Za ní přece se moc Anglie, tedy Velké Británie, rozšířila po skoro celém africkém kontinentu.

Nyní další dva lidé byli zasaženi prý smrtícím jedem novičok. Zatím Putin nebyl obviněn, ale domnívám se, že to musí přijít, zvláště když MI-? žádného vrahouna nenajde. To dá rozum, že Angličané to nemohou nechat na sobě.

A je tu i kauza českého mladíka, který vyšel v Londýně z bistra, kde na něj čekala parta britských chuligánů. Prý je urazil. Takže řetězem ho zmlátili tak, že zemřel. Údajně šlo o sebeobranu. Ale řetězem? Ten mladík neměl u sebe nic, čím by mohl zranit. I kdyby srážku vyprovokoval, útok řetězem je »trochu silné kafe«. Byl to ale Čech. Žádný Brit. Prostě přistěhovalec. Brity, ne Čechy, je třeba v Anglii chránit. Proto soud osvobodil nejhoršího z nich a Evropský soud pro lidská práva rozsudek potvrdil. Nejsou prý dostatečné důkazy, že útočník byl útočníkem a Čech že se jen bránil. Podkladem byla slova útočníka. Ten mladík se bránit nemohl. Je mrtvy a mrtví, jak známo, nemluví. A navíc je přece Angličan. Kampak bychom přišli, kdyby Angličan v Anglii neměl potřebnou ochranu. A ten druhý? Byl Čech a jistě komunista a zřejmě i stoupenec Ruska, protože z Ruska se do světa šíří veškeré zlo, což dobře ví paní Mayová.

Milan ŠPÁS, místopředseda OV KSČM Hradec Králové


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6.3, celkem 58 hlasů.

Milan ŠPÁS

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


reich.mir.fan
2018-07-10 18:30
Není nikde napsáno že si za dva týdny Terezka náhodou vzpomene že
viděla jak nějaký muž který se náramně podobá na Voloďu nějakou
flašku do popelnice hází ale že si není zcela jista v tom zda to byla
flaška s novičokem nebo prázdná od Stoličné.
2alsata
2018-07-10 17:13
Se divím, že ještě paní Mayová neviděla Putina, jak tam hází do
popelnice flašku s novičekem.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.