David Deyl na Zahrádkách tradičně nabídl svůj sameťák, teď ho v pozici jedné z hlavních hvězd vystřídá třeba Leona Machálková.
Nový koncert, nová soutěž

Po Zahrádkách Dolní Dunajovice

Společnost Martin Production pořádá už 1. září (tedy ani ne měsíc po Zahrádkách) další benefiční koncert, tentokrát pro pacienty s nemocí motýlích křídel, a to na návsi v jihomoravských Dolních Dunajovicích. Haló noviny u toho opět budou jako mediální partner.

Díky Martinu Francemu tu vedle něj zazpívají Leona Machálková, Yvetta Blanarovičová, Jitka Zelenková, Chantal Poullain, superstároví finalisté Martina Balogová, Sámer Issa a Thomas Puskailer, ale i Mužský pěvecký sbor Dolní Dunajovice.

Doražte příští sobotu od 18 hodin a zakupte si vstupenky za 200 Kč, nebo soutěžte s námi a vyhrajte až 3x2 lístky (zapsání na volný vstup přes guestlist), když na mail petr.kojzar@halonoviny.cz odpovíte, co představuje nemoc motýlích křídel?

------------------------------------------------------------------------------------------------

První srpnovou sobotu se na nádvoří zámku Zahrádky, který najdete u České Lípy, odehrál již jubilejní 20. ročník benefičního koncertu »Noc s hvězdami«, jehož výtěžek je použit na obnovu této vyhořelé památky. Jedním z mediálních partnerů tohoto jediného prázdninového popového fesťáčku byly i Haló noviny...

Na koncert během odpoledních zvukových zkoušek postupně dorazili megahvězdný druhý největší zpěvák v ČR David Deyl se svou managerkou, slovenská legenda Marcela Laiferová, která benefici pojala částečně jako dovolenou, neboť zde byla už několik dnů a navštěvovala přátele (po koncertu další den např. odjela k Martinovi Francemu na chalupu na Kokořínsko). Neskutečně vitální Laiferová při poslední písničce slezla z pódia k divákům a tančila spolu s nimi.

Šťastný strejda Martin France (v pozadí Kamila »Iveta B.«)

Přijela též stále hvězdná Ilona Csáková (byť teď už víc na Moravě než v Čechách), která si odskočila z Jeseníků, kde tráví dovolenou s rodinou. To rockerka a vítězka jedné z řad ČeskoSlovenské SuperStar Sabina Křováková málem koncert nestihla, protože měla defekt s autem, ale vše nakonec dopadlo dobře a charitativní vystoupení absolvovala.

Dorazil i muzikálový Nick Carter z ještě nenavečeřené Adély Divadla Broadway Petr Vondráček, jenž si to přisvištěl z akce, kde předtím také zpíval, na zámku Zahrádky přidal dva songy a jel zpívat ještě na další koncert...

Zuzana Nová kromě zpívání s kapelou The RockSet zazpívala i v hlavním programu a zde si střihla duet Mosty se zpěvákem a hlavním producentem koncertu Martinem Francem. Ten se zároveň pochlubil, že je čerstvým strejdou a ukázal teprve dvouměsíčního synovce Jakuba.

Až během koncertu dorazil i energetický TOPhvězdný bonus Josef Laufer, který zazpíval hned několik songů a jako poslední dal nesmrtelný hit Sbohem lásko já jedu dál, ke kterému ho přišli na jeviště podpořit i jeho další kolegové.

Představili se zde i mladý a talentovaný Milan Šatník, mladá zpěvačka Kamila Hübsch (novodobá Iveta B., se kterou jsme nedávno přinesli v Bonusu rozhovor) nebo slovenský zpěvák Peter Armstrong Ondria, který vyšvihl songy od legendárního Louise Armstronga.

A jako netradiční překvapení večera se objevila první pánská česká burlesque skupina The Roosters, která také roztleskala celé publikum.

Jelikož v letošním roce si připomínáme 100leté výročí československé státnosti, někteří z interpretů to vzali poctivě a hrdě si vylepili na obličej samolepku české (či vlastně dříve československé) vlajky.

Na pódiu předal France starostovi obce Zahrádky Ladislavu Chvojkovi šek v hodnotě více než 58 000 Kč (ze vstupného) a poté se návštěvníci koncertu přesunuli na zámeckou zahradu, kde se odehrál koncert kapel.

Celou slávu už poosmnácté odmoderovala exnovácká rodinná moderátorská dvojice Markéta Mayerová a Slávek Boura.

A už teď je jasné, že se diváci mohou těšit na 21. ročník tohoto koncertu, který se uskuteční v sobotu 3. srpna 2019. My se těšíme. A vy?

Roman JANOUCH

FOTO - FotoSféra


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.5, celkem 8 hlasů.

Roman JANOUCH

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.