Oranžová již patrně není v módě

Objevují se první volební plakáty, mezi nimi i ty senátora a starosty Bohumína Víchy. Oranžová v nich zásadně chybí. Co na tom lidi zaujalo? Po přečtení webových stránek tohoto kandidáta vyšlo najevo, že kandiduje s podporou KDU-ČSL a STAN. Jak to vlastně je? Levice, pravice a ČSSD? Lidé dnes hojně navštěvují internet. Ten nás velmi intenzivně a rychle informuje o všemožném dění. Někdy pravdivě, někdy účelově a občas i lživě. V případě tohoto kandidáta bychom si mohli říct, účel světí prostředky. Kdysi velký bojovník proti restitucím a za levicovou politiku dnes využívá podporu pravicových stran. V rámci KDU-ČSL si jistě vzpomeneme na návštěvy předsedy této strany Bělobrádka u sudetských Němců či maximální podporu církevních restitucí.

Nevím a ani nechci přemýšlet o tom, jaké kotrmelce nás u některých politiků ještě čekají. Kam zmizela levicová politika člena ČSSD? To si musí senátor a také sociální demokrat Vícha vyřešit především se svým svědomím a hlavně občany. Účelovost a převlékání kabátů v politice nejsou u našich občanů příliš v oblibě. Možná by si mohl vzpomenout na své proklamace a sliby z minulých let.

Miloslava Vostrá, poslankyně a předsedkyně rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny PČR


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.8, celkem 36 hlasů.

Miloslava Vostrá

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


kozpav
2018-09-07 21:28
Křivák je křivák.
hajek.jiri51
2018-09-07 12:28
Účel světí prostředky. A pokud pan "senátor" napaběrkuje
dost hlasů, má vymalováno. Hlasy koho, nechám stranou. Ostatně třeba
pan Štětina by taky mohl vyprávět ...
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.