Baník porazil Slavii v dlouhém oslabení

Fotbalisté Ostravy zdolali v 10. kole první ligy vedoucí Slavii Praha 2:1. Baník vyhrál navzdory vyloučení Milana Baroše z 15. minuty. Na první gól Martina Filla ještě odpověděl Miroslav Stoch, druhá Fillova trefa v nastavení první půle už ale byla vítězná. Ve druhém nedělním utkání Teplice s novým trenérem Stanislavem Hejkalem podlehly Jablonci 1:2. Domácí vedli gólem Jakuba Hory, za hosty ale srovnal Tomáš Holeš a v nastavení rozhodl Lukáš Masopust.

Baník Ostrava - Slavia Praha 2:1 (2:1)

Branky: 20. a 45. Fillo - 27. Stoch. Rozhodčí: Berka - Kříž, Vlček. ŽK: Fillo, Granečný, Fleišman - Bořil, Traoré, Hušbauer, Stoch, Olayinka, Mešanovič. ČK: 15. Baroš (Ostrava). Diváci: 14.294.

FK Teplice - FK Jablonec 1:2 (1:1)

Branky: 16. Hora - 26. Holeš, 90.+1 Masopust. Rozhodčí: Zelinka - Pelikán, Caletka. ŽK: Ljevakovič - Trávník. Diváci: 2531.

1. Slavia 10 8 0 2 23:6 24
2. Plzeň 10 8 0 2 15:9 24
3. Sparta 10 7 2 1 19:6 23
4. Ostrava 10 7 1 2 16:6 22
5. Zlín 10 6 2 2 17:8 20
6. Jablonec 10 5 1 4 16:11 16
7. Příbram 10 4 2 4 17:18 14
8. Liberec 10 3 4 3 12:12 13