Kateřina Konečná hovoří na besedě ve Strakonicích.

Atraktivní hosté besed ve Strakonicích

Levicový klub žen a OV KSČM Strakonice měly v září připraveny pro své členy, členky i veřejnost tři zajímavé akce.

Jako první přijala pozvání předsedkyně pražské organizace KSČM Marta Semelová a za její vyčerpávající přednášku patří velké poděkování.

Jako druhá 20. září přijela na pozvání organizátorů europoslankyně a místopředsedkyně ÚV KSČM Kateřina Konečná. K návštěvě se připojila i bývalá poslankyně Alena Nohavová. Předsedkyně strakonického LKŽ Marie Pavlovičová obě političky provedla po Strakonicích. »Navštívily jsme radnici, kde nás uvítal starosta Strakonic pan Břetislav Hrdlička. Poté jsme navštívily okresní nemocnici, kde nás uvítal ředitel nemocnice MUDr. Bc. Tomáš Fiala, který nás provedl celým areálem nemocnice. Prošli jsme některá oddělení a na závěr nás pan ředitel pozval na oběd do nemocniční jídelny, abychom ochutnaly tamní stravu,« prozradila Pavlovičová. Europoslankyni Konečné se zde moc líbilo, což doložila slovy, že Strakoničtí mohou být na svou nemocnici právem pyšní. Svou návštěvu ukončila přednáškou, na níž dotazy nebraly konce. I jí patří velký dík, poznamenala hostitelka z Levicového klubu žen.

Jako třetí host přijal pozvání LKŽ a OV KSČM pobesedovat s lidmi ve Strakonicích armádní generál Miroslav Vacek. »Vedl zde 24. září úžasnou přednášku. Odpovídal i na všetečné dotazy a přehledem informací všechny mile překvapil,« informovala náš list Pavlovičová.

FOTO – archiv LKŽ Strakonice


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 3.9, celkem 16 hlasů.

redakční zpráva

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.