Vytvářet fámy do politiky nepatří

Již několik měsíců rezonuje tzv. kauza Čapí hnízdo. Je s podivem kolik různých chimér a »zaručených zpráv« jsme si již vyslechli. Pokud by se netýkala předsedy vlády, patrně by nikoho tolik nezajímala. Je s podivem, že si dotyční neuvědomují, že práce příslušných orgánů, které se zabývají vyšetřováním, není při tomto tlaku vůbec jednoduchá. Přitom bychom jistě našli mnohem větší tzv. kauzy, kterým není věnována tak veliká pozornost. Dodnes není vyřešena problematika prodeje OKD, různé podivné privatizace, které zasáhly velký počet obyvatel a z naší republiky byly odvedeny finance do zahraničí.

Mnoha lidem dnešní tolik prezentovaná kauza připomíná spíše hon na člověka a jeho rodinu. Bylo by dobré zapřemýšlet, kteří politici dnes s křikem vyzývají premiéra k odstoupení. Ten, kdo je bez viny, nechť hodí kamenem. Jednoznačně by však měli popřemýšlet, zdali ve své minulosti neobjeví různé prapodivné šarády.

Věřme tedy, že politická scéna přenechá tento problém orgánům činným v trestním řízení a začne se věnovat skutečně potřebné práci. Jinak totiž nestihne naplnit své politické a především volební sliby a lidé opět zjistí, že pravici se nedá příliš věřit.

Emil PERNICA, zastupitel města Blanska a předseda OV KSČM


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6.1, celkem 37 hlasů.

Emil PERNICA

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


hajek.jiri51
2018-11-23 23:16
Stručné, jasné a pravdivé ...
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.