Plzeň získala bod až v závěru

Fotbalisté Liberce v utkání 16. kola remizovali s Plzní 1:1. Skóre otevřel v 70. minutě domácí Pešek, v 84. minutě srovnal Kovařík. Plzeň hrála od 64. minuty bez vyloučeného Hejdy, na druhém místě ztrácí bod na Slavii. Pražská Dukla ve druhé páteční předehrávce zdolala Teplice 1:0 brankou Djuranoviče ze 17. minuty. Dukla opustila poslední místo tabulky, Teplice dohrávaly bez vyloučených Jindráčka a Jeřábka.

Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)

Branky: 70. Pešek - 84. Kovařík. Rozhodčí: Orel - Blažej, Kubr - Hrubeš (video). ŽK: Karafiát, Oscar, Ševčík - Chorý, Řezník. ČK: 64. Hejda (Plzeň). Diváci: 4555.

Dukla Praha - FK Teplice 1:0 (1:0)

Branka: 17. Djuranovič. Rozhodčí: Ginzel - Fišer, Černý. ŽK: Miloševič - Jindráček, Soungole, Kučera, Jeřábek, Hora, Hyčka. ČK: 50. Jindráček, 69. Jeřábek (oba Teplice). Diváci: 728.