Jana Plodková FOTO - EDA

Charita v Jazz Docku

Již počtvrté připravila nezisková organizace EDA benefiční hudební událost v klubu Jazz Dock - koncert »S brejlema nebo bez brejlí«, který se uskutečnil 29. listopadu od 19 hodin. Benefiční večer podpořily patronky organizace - zpěvačka Juwana Jenkins a herečka Jana Plodková. Koupí vstupenky návštěvníci koncertu podpořili provoz krizové Linky EDA, kterou bezplatně využívají rodiny se závažným onemocněním dětí.

Pro přátele a příznivce EDY zahrály skupiny Hm a United Heads, koncertem provázel moderátor a hudebník Šimon Jelínek. Nechyběly ani obě patronky organizace - známá herečka Jana Plodková, s kterou se bylo možno pobavit v první části večera, a oblíbená zpěvačka Juwana Jenkins se svou kapelou. Během koncertu se vyhrávaly atraktivní ceny v tombole, jejíž výtěžek pomůže financovat krizovou Linku EDA.

Zážitek z benefičního koncertu a dobrý pocit z podpory činnosti organizace EDA podtrhl nádherný výhled na Prahu. Cena vstupenky na koncert byla 250 Kč k stání. Zájemci mohli podpořit Linku EDA také vyšším příspěvkem a zakoupit tzv. vstupenku s láskou za 300 Kč.

Výtěžek z prodeje lístků a tomboly půjde na podporu krizové Linky EDA 800 40 50 60. Ta je určena všem pečujícím (rodičům, blízkým, odborníkům), kterých se týká téma dětí se závažnou diagnózou, po těžkém úrazu nebo s postižením.

Nezisková organizace EDA podporuje rodiny dětí se zrakovým a kombinovaným postižením téměř 30 let a za tu dobu se stala předním odborníkem na rozvoj zraku a dalších smyslů u dětí s tímto postižením.

(rj)

 

 


 

 

 


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 7, celkem 2 hlasy.

(rj)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.