Přeodění čerti

Stejně je to zajímavé, jak to Rusko ovlivňuje svět. Dokáže všechno. I zcela převrátit volby do amerického Kongresu. Tedy alespoň se o to pokusit. Ví to americký ministr obrany Mattis. O tom, jak ruští špioni dokonce s diplomatickým pasem pronikají do našich domácností, ví zase naše Bezpečnostní informační služba. Musí to vědět. Odhalila totiž zcela nedávno, že se dostali až k nám. Do našich pokojů a ložnic. Rusko tu má proto moc diplomatů a dalších spolupracovníků. Je třeba mu »zatnout tipec«, jinak hrozí nebezpečí, že nejen zmanipuluje veřejnost, která pak nebude ochotna volit Piráty a další demokratické strany sdružené opět v Demokratickém bloku a dá hlas v příštích volbách třeba Babišovi a nedej bože i komunistům.

Právě ti ruští špioni, a BIS rozšířila svou pozornost také na čínské občany tvářící se jako obchodníci, sportovci, prodavači v malých obchůdcích, diplomaté a nediplomaté, začínají ovlivňovat, stejně jako v USA, naše myšlení. Tomu je třeba zabránit. Proto ministr Petříček, který to všechno ví, se prý rozhodl poslat domů, tedy do Ruska, další diplomaty a doprovodný personál. Stejně jako v případu Číny. A ti, co se stýkají s Rusy, dostanou zřejmě zvláštní školení, aby nepropadali jejich kyberpropagandě.

Musí pochopit, že za vším, co ve světě je špatné, co nedopadlo podle předpokladů, je Rusko a osobně Putin. Je divné, že mu »světové společenství« ještě nesebralo pas, aby nemohl jezdit do svobodného světa. Opravdu je to podivné. Asi v mnoha vládách jsou už ruští špioni a u nás jakbysmet.

Zda volby do Kongresu v USA se podařilo Putinovi ovlivnit, se zatím neprokázalo, ale jistě prokáže. Nepochybuji o tom. Dokáže se to, pan ministr Mattis to ví. Proto bude žádat další dolary na zbraně a vojáky. Nepochybuji ani, že u nás jsme na tom stejně. Proto je třeba být ještě bdělejší a ostražitější. Nejlépe by bylo do každé z našich ložnic vmontovat nějaké zařízení, které by nás odrazovalo od působení Ruska. A hlavně žádné dodávky čehokoli z východu. Ve všem bude jistě namontováno zařízení, které naše mozky přesměruje jinam než ve směru západním. Proto ani náhodou nesmí dojít k dostavbě našich jaderných elektráren ruskými či čínskými firmami, proto je třeba odmítnout Hedvábnou stezku, která povede i Ruskem, proto nechtějme nic společného mít s plynem i ropou posílanými z Ruska potrubím pod Baltem a i Alexandrovce je třeba odmítnout. Také oni sem jedou, aby domů přivezli tajné informace, které zjistí při svém zpívání a které »vycucnou« z našich posluchačských mozků. Proto je třeba na žádný jejich koncert nechodit. Vždy je totiž třeba mít na paměti, že čert nikdy nespí, tedy ruští a čínští čerti, což jsou převlečení špioni...

Stop! Já vás nevaroval, že s Mikuláši chodí také čerti.  Beze sporu přeodění špioni. Vidíte, kam až ruské a čínské zvláštní služby už zašly!

Milan ŠPÁS


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6.8, celkem 49 hlasů.

Milan ŠPÁS

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


fronda
2018-12-07 00:13
A co teprve Máša a medvěd. Mimořádně zákeřné a nebezpečné.
hajek.jiri51
2018-12-06 12:59
Já jsem narazil na falešnou Ruskou zmrzlinu. Úplný hnus. Co si už ti
"rusáci" nedovolí. A v jednom , raději nejmenovaném, hotelu
jsem našel dokonce "rusa" v posteli. A pane Prchal, já Vám
doporučuji procházku v centru Prahy. Na Čecha tam téměř nenarazíte.
Na Rusy přiměřeně. Ale možná je jich tam mnohem víc, akorát že
používají němčinu. Jako Putin.
Gartouzek
2018-12-06 08:52
Ruští špioni? Myslím si, že onen popis ruských špionů politiky USA
plně odpovídá úrovni špionů USA. "Podle sebe soudím tebe."
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.