Vyjádření solidarity KSČM francouzskému lidu

Ústřední výbor KSČM se dnes 15. 12. 2018 na svém zasedání shodl na stanovisku k situaci ve Francii. Přinášíme ho v plném znění:

KSČM podporuje boj francouzského lidu za lepší životní podmínky a spravedlivé odměňování za práci. V rámci našeho programu chceme, aby v rámci EU měli všichni její občané důstojnou životní úroveň zajištěnou spravedlivým odměňováním za práci. Stejně musí být postaráno o všechny sociální skupiny. Nesmí bohatnout lidé z práce druhých a tyto nechat na hranici bídy. Požadavky hnutí „Žlutých vest“ vnímáme jako oprávněné.

Současně odsuzujeme jakékoliv projevy násilí a poškozování majetku. Nelíbí se nám, že pod znakem EU jsou masakrováni pokojní demonstrující, kterým už nic jiného nezbývá než vyjít do ulic.

My, komunisté, jsme připraveni kdykoli hájit práva občanů proti jakékoliv nespravedlnosti a bezpráví. Důsledně budeme nadále bránit právě ty, kteří jsou nejzranitelnější. Evropské volby budou k tomu příležitostí.

 


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.9, celkem 46 hlasů.

ÚV KSČM

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


ferdaholub
2018-12-17 14:16
rejchu a ezpn těším se a budu Vám fandit až vy dva zorganizujete a
budete společně třeba s námi skutečně bojovat za dobro pro
pracující lidi tohoto státu.
reich.mir.fan
2018-12-15 19:56
Jo s.Vojtěchu,KSČM v čele s vámi hají u nás i ve světě ty
nejzranitelnější takou silou,že jí z té síly zbylo pouze na cca 7%
preferencí.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.