Boj o nemocnici zostřuje

Milí čtenáři, mnozí jste si rádi přečetli mé články o vývoji zdravotnictví a nemocnic ve Zlínském kraji. Bohužel toto pondělí jsem se dověděla, že i přes všechny snahy ze strany lékařů, sester a všeho zdravotního personálu byla odvolána ředitelka nemocnice v Kroměříži, MUDr. Lenka Mergenthalová. Po dobu pěti let byla zárukou dalšího dobrého vývoje kroměřížské nemocnice a také toho, že lékařská péče na Kroměřížsku bude zachována a bude kvalitní.

Bohužel, hejtman Čunek se zbavuje nepohodlných lidí. Jeho kroky, co se týká zlínského zdravotnictví, spíše evokují potřebu škodit než táhnout zdravotnictví na vrchol. Je jasné, že v tuhle chvíli visí ve vzduchu stávka všech zaměstnanců nemocnice.

Já, jako krajská zastupitelka, celou dobu bojuji spolu s lékaři a takové praktiky respektovat nehodlám. Ty jsou nepřijatelné nejen pro zdravotníky, ale pro všechny občany ve Zlínském kraji. Vždyť dnes jde o Kroměříž, příště to bude někdo jiný. Je to jako ruská ruleta.

Jako členka KSČM budu za těmito lidmi stát a pomáhat jim, jak budu moci. Je nás tady takových hodně. Teď je opravdu potřeba být s lidmi a pro lidi.

Eva BADINKOVÁ, krajská zastupitelka Zlínského kraje


Eva BADINKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.