Mladá Boleslav opět stoprocentní, Kometa deklasovala Piráty

Sparta vyhrála na ledě Mountfieldu

K bezproblémovému vítězství dopěla ve 40. kole hokejové extraligy mistrovská Kometa. Na vlastním ledě zdolala ekonomickými starostmi a zdravotními problémy zmítaný Chomutov 7:1 a dočkala se nejen třetí výhry v řadě, ale i rekordní sezonní výhry a největšího počtu vstřelených branek v jednom utkání. Naopak Piráti prohráli počtvrté za sebou.

Sparta vyhrála na ledě Hradce Králové 3:2 a po dvou domácích duelech bez bodu vyhráli venku čtyři z posledních pěti zápasů. Pražané, kteří vedli v 16. minutě 3:0, vyhráli venku čtrnáctý zápas a jsou nejlepším týmem na kluzištích soupeřů v soutěži. Mountfield prohrál doma po osmi výhrách za sebou poprvé od 30. listopadu.

Energie K. Vary porazila Olomouc 2:0 a po třinácti zápasech se dočkali plného bodového zisku. Čtvrtou nulou, druhou doma proti Hanákům, se na výhře Energie podílel brankář Filip Novotný. Západočeši zůstali v tabulce dvanáctí, předposlednímu Chomutovu ale odskočili na osm bodů.

Bruslaři z Mladé Boleslavi vyhráli na ledě Litvínova 4:0 a potřetí za sebou naplno bodovali. Čtvrtým čistým kontem v sezoně se na tom podílel slovinský brankář Gašper Krošelj, který si připsal 22 úspěšných zákroků. Hosté o své výhře rozhodli ve třetí třetině, ve které vstřelili tři góly.

(red)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: pro článek zatím nikdo nehlasoval

(red)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.