Ilustrační FOTO - Pixabay

Majitel penzionu natáčel hosty

Kriminalisté obvinili osmapadesátiletého majitele penzionu z Dolní Kalné na Trutnovsku kvůli nahrávání hostů skrytou kamerou.

Muž je podezřelý z poškození cizích práv a v případě odsouzení mu hrozí až dva roky vězení. Intimní záběry hostů muž podle policie pořizoval od loňského srpna do letošního února na pokojích a v koupelně.

Na tajné nahrávání se přišlo poté, co si jeden z hostů penzionu všiml v koupelně skrytého nahrávacího zařízení. »Ubytované hosty muž nahrával při převlékání a provádění osobní hygieny s úmyslem si pořídit intimní záběry,« uvedl mluvčí trutnovské policie Lukáš Vincenc. Újmu spočívající zejména v porušení práva na soukromí muž podle kriminalistů způsobil osmadvaceti lidem.

Kriminalisté v penzionu zajistili dva počítače a nahrávací zařízení s paměťovými disky. »V paměti jednotlivých zařízení bylo zjištěno několik desítek souborů s videozáznamy a fotografiemi ubytovaných osob,« uvedl mluvčí. Zároveň se podle něj nepotvrdilo prvotní podezření, že na záznamech jsou zachyceni i lidé mladší 18 let. Na záznamech údajně byly převážně ženy.

(zku)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.5, celkem 4 hlasy.

(zku)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.