FOTO - pixabay

Zloděj křičí, chyťte zloděje!

Asi čtyři hodiny diskutovali ve čtvrtek pražští zastupitelé, když nakonec neschválili program mimořádné schůze, pro který zvedlo ruku jen pět z nich, přičemž návrh na svolání jednání podepsalo 22 zástupců Pražanů z opozičních ODS a ANO.

Vadilo, respektive vadí jim, že se rozcházejí zápis a zvukový záznam jednání o dubnovém hlasování radních, týkajícího se opravy Libeňského mostu. Opoziční zastupitelé mluví o zfalšování. Části jednání se zúčastnila i předsedkyně pražské KSČM Marta Semelová. »Musím říct, že při sledování jednání pražského zastupitelstva nevím, jestli se mám smát, nebo brečet. Řízení města pod vedením Pirátů je ukázkou nekompetentnosti. Transparentnost, kterou se dřív zaklínali, se vypařila jak pára nad hrncem, a móresy, které dřív tak hlasitě kritizovali, si osvojili s neuvěřitelnou rychlostí. A ODS? Kdybychom si nepamatovali, kolik špíny se za touto stranou v Praze táhne. Teď vystupují v roli hlavního mravokárce. A je také komické, když poslouchám bývalé koaliční zastupitele, kteří jsou dnes v opozici, jak se rozčilují nad tím, že musí svolávat mimořádné zastupitelstvo, protože koaliční strany jejich návrhy na řádné zastupitelstvo nepustí k projednání. Vždyť to samé tady dříve předváděli! Zloděj křičí, chyťte zloděje!« uvedla pro náš list.

(ac)

 


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.9, celkem 36 hlasů.

redakční zpráva

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.