FOTO - Pixabay

Peníze? Ne, ale osobní důvody!

Slovenský fotbalista Miroslav Stoch přestoupí ze Slavie do PAOK Soluň. Potvrdil to předseda představenstva pražského klubu Jaroslav Tvrdík. Reprezentační záložník se ještě musí s řeckým šampionem dohodnout na podmínkách smlouvy a projít zdravotní prohlídkou. Český mistr dostane za Stocha 1,5 milionu eur (asi 38,1 milionu korun).

»Na doporučení trenérů a sportovního úseku klubu jsem podepsal přestupní smlouvu hráče Miroslava Stocha do PAOK FC. Vzal jsem v potaz vážné osobní důvody na straně hráče,« prozradil hodně Tvrdík.

»Je to neplánovaný přestup, ale jsou situace, kdy je potřeba vyjít vstříc. Budeš mi na hřišti moc chybět, Miňo,« přidal šéf červenobílých, podle něhož nebyly pro Stocha ani pro Slavii hlavním motivem transferu finance.

Stoch do Slavie přišel před dvěma lety z Fenerbahce Istanbul. V uplynulé ligové sezoně byl druhým nejlepším střelcem vršovického týmu, jaro mu ale tolik nevyšlo a dal během něj jen dvě soutěžní branky. Rodák z Nitry za klub z Edenu dohromady odehrál 88 soutěžních duelů a připsal si 20 gólů a 19 asistencí.

Devětadvacetiletý záložník se vrátí do známého prostředí, dres PAOK oblékal v sezoně 2013/14 během hostování z Chelsea. Stoch ještě působil v Bursasporu, Twente Enschede nebo Al Ainu ve Spojených arabských emirátech.

(zr)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6, celkem 1 hlas.

(zr)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.