Ilustrační FOTO - Pixabay

Velké přání. Zatčení

Britská 93letá stařenka Josie Birdová měla před smrtí jedno přání - aby ji zatkla policie. K její velké radosti ji dva policisté obvinili z loupeže, nasadili jí želízka a odvezli ji na místní policejní stanici. Zadržení ovšem bylo pouze fingované.

Vnučka Birdové uvedla, že zdraví babičky se vzhledem k vysokému věku zhoršuje, a proto si přála být zatčena »dřív, než bude pozdě«. Babička žila celý život v mezích zákona a »chtěla vědět, jaké to je být neposlušná«. Policisté, kteří několikanásobnou praprababičku ze severního Manchesteru zatkli, byli v tu dobu mimo službu. Seniorku zadrželi kvůli loupeži v obchodě. Po příjezdu na služebnu ji ovšem nezavřeli do cely, nabídli jí čaj a dort. »Díky této příležitosti jsme na krátký čas mohli splnit přání starší dámy a věnovat jí den, na jaký nezapomene. Jsme rádi, že jsme mohli stařence vykouzlit úsměv na tváři a splnit jedno z jejích přání,« uvedla náčelnice policie. Stařenka chtěla být zatčena kvůli své lásce ke kriminálním pořadům a zadržení pro ni bylo velkým zážitkem.

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.5, celkem 2 hlasy.

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.