Ilustrační FOTO - Pixabay

Strýcová nastoupí k wimbledonskému finále čtyřhry až v neděli

Tenistka Barbora Strýcová nastoupí ve Wimbledonu k finálovému zápasu čtyřhry až v neděli. Plánovaný poslední zápas na centrkurtu pořadatelé kvůli protahujícímu se mužskému deblu odložili.

Strýcová s tchajwanskou partnerkou Sie Šu-wej měly na závěr sobotního programu nastoupit proti kanadsko-čínskému páru Gabriela Dabrowská, Sü I-fan. Finále mužské čtyřhry Nicolas Mahut, Edouard Roger-Vasselin - Juan Sebastian Cabal, Robert Farah se však protáhlo až do pátého setu, proto vedení turnaje následující zápas zrušilo.

Tenistka Barbora Strýcová. FOTO - Wikimedia commons

Třiatřicetiletá Strýcová na londýnské trávě došla až do semifinále dvouhry. Pokud se Sie Šu-wej získají titul, stane se Strýcová poprvé v kariéře světovou jedničkou v deblovém žebříčku WTA.

Nedělní začátek zápasu o titul v ženské čtyřhře ještě nebyl stanoven.

Nedělní program tenisového grandslamového turnaje Wimbledon

Centrální dvorec (15:00 SELČ): finále dvouhry mužů Djokovič (1-Srb.) - Federer (2-Švýc.), finále čtyřhry žen Strýcová, Sie Šu-wej (3-ČR/Tchaj-wan) - Dabrowská, Sü I-fan (4-Kan./Čína).

Kurt č. 1 (14:00): 2. zápas finále smíšené čtyřhry Dodig, Čchan Jüng-žan (8-Chorv./Tchaj-wan) - Lindstedt, Ostapenková (Švéd./Lot.).

Kurt č. 18 (12:00): 1. zápas finále čtyřhry juniorů Forejtek, Lehečka (1-ČR) - Draxl, Nanda (7-Kan./USA).

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 1, celkem 1 hlas.

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.