Fotbalisté Sparty nastoupí v 1. ligovém kole proti Slovácku

Fotbalisté Sparty vstoupí do nové prvoligové sezony domácím zápasem proti Slovácku. Na Letné se bude hrát od 19:00, předtím v 16:30 začnou zápasy Mladá Boleslav - Karviná a České Budějovice - Opava. Úřadující mistři ze Slavie v pondělní dohrávce nastoupí ve Zlíně.

Sparta má doma se Slováckem výbornou bilanci - ze 17 vzájemných ligových utkání šestnáctkrát zvítězila a jednou remizovala. "Slovácko přijede uvolněné. Nebudeme soupeř, kterému se budou chtít v tabulce rovnat. Můžou jen získat. Pokud ale podáme dobrý výkon, musíme jednoznačně zvítězit," uvedl obránce Matěj Hanousek.

Pikantní premiéru ve staronovém dresu zažije bývalý reprezentant Milan Petržela, jenž se po skončení smlouvy v Plzni vrátil po třinácti letech do Slovácka. Šestatřicetiletý ofenzivní záložník odehrál první zápas v nejvyšší soutěži v září 2003 právě na Letné a dal tehdy také první ligový gól.

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: pro článek zatím nikdo nehlasoval

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.