Nejkrásnější dívky měly napilno

Již v totmo týdnu poznáme novou Českou Miss. Tentokrát nejen ji, protože se před kamerami televize Prima bude volit i nejkrásnější Slovenka. A dívky měly před klíčovým týdnem hodně napilno!

Zpěváci Jan Kopečný a Peter Pecha, Muž roku 2017 Matyáš Hložek a kytarista Elijah Cooper si spolu s finalistkami České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky 2019 zahráli volejbalový turnaj Xiaomi v pražských Žlutých lázních. A protože byli známí muži kapitány družstev, museli si zvolit, které dívky budou v jejich týmu.

»Já si vybírám jen podle výšky,« vtipkoval Jan Kopečný, v jehož týmu skončila Barbora Hodačová, Karolína Kokešová aViviane Kerstin Terschawetz. Kytarista Elijah Cooper, který při turnaji zastoupil zpěváka Nika, si do svého týmu zvolil Valériu Melounovou, Martinu Antošovou a Natáliu Hoštákovou. »Já jsem Slovák, můj výběr je jasný,« prohlásil Peter Pecha, ale nakonec Lauru Longauerovou a Emi Mičkovou doplnila i jedna z českých krásek, Karin Křížová.

Nejšťastnější ruku měl při volbě model a zpěvák Matyáš Hložek, jehož tým po náročném klání zvítězil. »Já šel na jistotu,« smál se.

Hodnotné ceny, které věnovala společnost Xiaomi, si však nakonec Stanislava Lučková, Tereza Bagarová a Klára Vavrušková musely převzít bez svého kapitána, jenž kvůli pracovním povinnostem musel odejít předčasně. Nejlepší odměnou pak pro vítěze i poražené byla společná večeře v Restaurant - Café Svatého Václava.

Ředitelka: »Musí být dokonalé!«

Dívky se také v rámci předfinalových akcí zúčastnily Prague Paddle Festu na Střeleckém ostrově. Tam se naučily jezdit na paddleboardech a po první instruktáži si na nich dokonce zvládky zacvičit jógu. Vše pod dozorem moderátorky Veroniky Farářové. »Já holky obdivuju. Sama jsem dřív sportovala hodně, ale nevím, jestli bych tohle zvládla, a ony po pár minutách daly i cvičení.  Já bych určitě skončila ve vodě,« smála se.

Dívky se rovněž vydaly do fitness centra John Reed, aby před finále vyladily postavy, a také stihly nafotit nové fotky. »Všechny dívky jsou samozřejmě krásné, jinak by se nedostaly až sem. Na postavě je ovšem potřeba pracovat pořád. Blíží se nejenom naše finále, ale i světové soutěže krásy a ty neodpouštějí vůbec nic. Dívky musí být dokonalé,« řekla ředitelka soutěže Miss Universe Slovenska Silvia Lakatošová.

Na slavnostním večeru 25. srpna v pražském Hudebním divadle Karlín budou vyhlášeny tři vítězky. Odborná porota vybere nejkrásnější dívku Česka a Slovenska, diváci pak zvolí hlavní vítězku.

Soutěž Česká Miss vznikla v roce 2005, kdy ji pořádala Michaela Maláčová. Začala konkurovat soutěži Miss České republiky, kterou založil Miloš Zapletal v roce 1989. Ten se pak s Maláčovou soudil kvůli tomu, že začala používat pro soutěž zaměnitelný název. U soudu ale neuspěl. Soutěže byly v květnu 2010 sloučeny a dále už existovala jen Česká Miss, která od roku 2014 několikrát změnila majitele. Aktuální ročník pořádá agentura Miss Events.

(za)

FOTO – ceskamiss.cz


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6, celkem 5 hlasů.

(za)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.