Ilustrační FOTO - Pixabay

Srážka vlaku a auta na přejezdu zastavila vlaky z Prahy do Kladna

Rychlík se ráno v pražské Liboci srazil na přejezdu s osobním vozem. Člověka z auta záchranáři převezli k preventivní kontrole do nemocnice. ČTK to řekla mluvčí pražské zdravotnické záchranné služby Jana Poštová. Nehoda zhruba na dvě hodiny zastavila provoz na trati do Kladna, vyplývá z webu Českých drah.

Rychlík jedoucí z Rakovníka se srazil s autem na přejezdu bez závor v ulici U Stanice. Podle Poštové byl člověk v osobním voze po nehodě při vědomí. "Sám vyšel z auta a bude převezen k preventivní kontrole do nemocnice," dodala. Pražští hasiči pomohli cestujícím vystoupit z vlaku a spolupracovali na vyproštění auta, uvedli na twitteru.

Od 08:45 byl podle internetových stránek Českých drah zastaven provoz mezi stanicemi Praha-Veleslavín a Praha-Ruzyně. Vlaky v daném úseku nahradily autobusy, lidé také mohli využít autobusy městské hromadné dopravy. Omezení skončilo před 11:00, vyplývá ze sdělení dopravce na twitteru.

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4, celkem 2 hlasy.

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.