Doba je hektická

Jak už to tak bývá, není všechno zlato, co se blýská. Deklarovaná nízká nezaměstnanost je na mnoha místech hodně diskutabilní.

Některé podniky končí zcela, jiné propouští zaměstnance částečně, končí tak často starší lidé, kteří jen stěží hledají pracovní zařazení. V současné době omezuje počet zaměstnanců Sokolovská uhelná a Amati Kraslice. Podniky jsou na katastru Karlovarského kraje, který žije převážně cestovním ruchem a lázeňstvím. Ne každý má možnost za prací dojíždět. Takovéto problémy mají i lidé v dalších místech naší vlasti. Proto je bezpodmínečně nutné se těmito problémy zabývat a to na všech úrovních. Jen tak totiž dokážeme zabránit různým kolapsům. Máme před sebou krajské a senátní volby. Náš program obsahuje směr řešení. Záleží na každém z nás, jak dalece jej dokážeme realizovat. Rozhodně však k tomu potřebujeme sounáležitost s lidmi i v té nejmenší obci. Jen denním kontaktem s občany je možné znát a pomoci řešit problémy, které je trápí. Spokojený občan je základem prosperujícího státu.

Miloslava VOSTRÁ, poslankyně (KSČM) a předsedkyně rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.8, celkem 37 hlasů.

Miloslava VOSTRÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.