Děti z Luhanské lidové republiky.

Poděkování všem, kteří mají dobré srdce

Krajská rada LKŽ Zlínského kraje by ráda vyjádřila své poděkování delegátům okresní konference KSČM konané 13. ledna v Uherském Hradišti a delegátům krajské konference KSČM Zlínského kraje konané 15. února v Kroměříži za finanční příspěvky na opravu střechy Základní a mateřské školy číslo 5 v Luhanském Krasnem Luči. Po informaci o katastrofálním stavu střechy školy, kam chodí i děti z dětského domova, nad nímž si vzaly LKŽ v našem kraji patronát, vznikla spontánně na konferenci v Uherském Hradišti sbírka na její opravu. Delegáti věnovali škole částku 3600 Kč, která byla ještě téhož večera poslána do Luhanské lidové republiky.

Následně na krajské konferenci delegáti přispěli částkou 2052 Kč. I tato částka byla již odeslána do školy v Krasnem Luči.

Paní ředitelka Ljudmila Anatoljevna Sevrjukovová moc děkuje jak za finanční, tak morální podporu, což vyjádřila těmito slovy: »Mnohokrát děkuji! Zítra potěším kolegy i rodiče. Doufám, že na jaře se podaří začít opravu střechy. Je to velká podpora pro nás, nejen finanční, ale i morální. Pro nás je důležité, že na nás myslíte a snažíte se pomoci. To nám dodává křídla a naději na budoucnost. Mnoho díků za vaše dobré srdce a za péči o nás.«

Ještě jednou obrovský dík všem, komu nejsou naše luhanské děti lhostejné.

Lenka KUNČAROVÁ DÍTKOVÁ, předsedkyně KR LKŽ Zlínského kraje

FOTO – archiv autorky


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.7, celkem 10 hlasů.

Lenka KUNČAROVÁ DÍTKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.