Děti z 5. základní a mateřské školy v Krásném Luči.

Na oslavě přispěli na dobrou věc

I v těchto vypjatých dnech, kdy všichni myslíme na vlastní zdraví a zdraví svých blízkých, mám milou povinnost vrátit se o pár týdnů zpět, kdy jsme ještě v klidu a pohodě oslavovali Mezinárodní den žen.

Proč se k těmto dnům vracím, je naprosto prozaické. Chci touto cestou vyjádřit obrovské poděkování jak své, tak i poděkování paní Ludmily Anatoljevny Sevrjukovové, ředitelky 5. základní a mateřské školy v luhanském Krásném Luči, za peněžní dar, který byl škole zaslán na opravu střechy, do které zatéká. Sbírka proběhla na oslavě MDŽ v Kroměříži 5. března. Na této oslavě Dne žen pořádané OV KSČM Kroměříž, Levicovým klubem žen Haná Kroměříž a místním Odborovým svazem Čech, Moravy a Slezska v Kroměříži byla vybrána částka 3424 koruny. Částku 150 euro jsem poslala na účet školy v Luhanské lidové republice a škola už začala nakupovat materiál na opravu střechy. Snad se povede střechu co nejdříve opravit, i když - jak psala paní ředitelka, je škola momentálně taky z důvodu pandemie zavřená.

Děkuji tímto všem maminkám, babičkám, dcerám i vnučkám a všem účastníkům této zdařilé akce za to, že mají srdce na pravém místě a snaží se v rámci svých možností pomáhat potřebným. Ještě jednou obrovský dík za všechny děti z luhanského Krásného Luče.

Lenka KUNČAROVÁ DÍTKOVÁ, předsedkyně KR LKŽ Zlínského kraje

FOTO – archiv autorky


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.4, celkem 7 hlasů.

Lenka KUNČAROVÁ DÍTKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.