Reklama
Tři nejlepší z jedenáctého ročníku

Startuje další ročník soutěže Batist NEJ sestřička!

Soutěž Batist NEJ sestřička, jejímž mediálním partnerem jsou i naše Haló noviny, hledá každý rok tu »nej« zdravotní sestřičku! Jste sympatická, veselá, odvážná, máte smysl pro humor, jste prostě ta NEJ?

Tak právě pro vás je tu soutěž, kterou pořádá David Novotný ve východočeské městské perle – Náchodě.

Vítězku čeká neobvyklá cena, jelikož si zahraje v »primáckém« seriálu Modrý kód. Slavnostní večer bude mít dva moderátory – muže - a těmi budou Karel Voříšek a Mirek Šimůnek, právě z TV Prima. »Na moderování NEJ sestřičky se velmi těším, bude to příjemný večer. V minulém roce jsem uváděl tuto akci poprvé a byl to pro mě nezapomenutelný zážitek,« uvedl Karel Voříšek.

Již dvanáctý ročník tohoto sympatického klání, které si dává za cíl zpropagovat nelehkou práci zdravotních sester (a zvláště v dnešní době je to aktuální) v minulém týdnu odstartoval přihlášky, které mohou podat nejen ženy, ale i zdravotní bratři.

Vloni akci moderovali Karel Voříšek a Sandra Pospíšilová, tu letos vystřídá Mirek Šimůnek.

Záštitu nad akcí převzali ministr zdravotnictví České republiky Adam Vojtěch, senátor Martin Červíček, předsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Věra Adámková, náměstek hejtmana pro zdravotnictví Aleš Cabicar, starosta města Náchod Jan Birke, stínová ministryně zdravotnictví za KSČM Soňa Marková či samotná Česká Asociace sester.

A jak vidí letošní klání jeho ředitel David Novotný? »Tuhle soutěž mám velmi rád, protože není o věku a kráse, ale vybírá se nejlepší sestřička, která je odborně a lidsky na výši. A to je velmi cenné. A pozor! Mohou se přihlásit i zdravotní bratři. Soutěžní klání obohatíme umělci a známými osobnostmi. Nebudou chybět ani krásní mladíci ze soutěže Muž roku. Myslím, že si finále soutěže Batist NEJ sestřička všichni užijeme.«

Generální ředitel společnosti Batist Medical Tomáš Mertlík k tomu dodal: »Jsme rádi, že v této nelehké době můžeme poděkovat zdravotním sestřičkám. Jsme hrdí na zdravotnický personál, lékaře a hlavně zdravotní sestřičky. Zaslouží si poděkování, a toto je jeden z důvodů, proč se daná akce koná a proč ji podporujeme.«

Finále 12. září

Komu tedy předá úřadující Batist Nej sestřička 2019 Kateřina Křenková z Ústřední vojenské nemocnice z Prahy pomyslnou korunku? To se dozvíme při finále soutěže v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě 12. září 2020.

Soutěžící může přihlásit každý - lékař, pacient, zkrátka ten, kdo má ve svém okolí příjemnou a sympatickou zdravotní sestřičku, a to ještě tři dny - do 13. dubna. Dodejme, že více informací o soutěži najdete na www.nejsestricka.cz.

(mac)

FOTO - archiv


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 1, celkem 2 hlasy.

(mac)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama