Zahájení kampaně

V sobotu 6. června se uskutečnilo prakticky první setkání komunistů Jičínska, po uplynulých karanténních opatřeních, kdy byli představeni kandidáti KSČM okresu pro volby do Zastupitelstva královéhradeckého kraje.

Pozvání do prostor OV KSČM v Jičíně v Šafaříkově ulici přijal též předseda ÚV KSČM a I. místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Vojtěch Filip.

Zleva Petr Fejfar, František Koloc, Václav Ort, Lenka Kopysová, Vojtěch Filip, Marcela Kováčiková, Jiří Machula a Thomas Rösler

Po společném fotografování s kandidáty uvedl Vojtěch Filip besedu. Seznámil přítomné na dvoře okresního výboru především s vyvíjející se i současně probíhající štvavou kampaní proti straně, po té odpovídal na dotazy.

Přestože počasí příliš nepřálo, díky částečnému zastřešení dvora bylo možné posedět při občerstvení. Postupně se u mikrofonu představili také kandidáti a tím byla zahájena volební kampaň v jičínském okrese.

Alena KAŇKOVÁ

FOTO - autorka


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.7, celkem 15 hlasů.

Alena KAŇKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.