Ilustrační FOTO - Haló noviny

Stavbaři na D1 uzavřou sjezd na Průhonice ve směru na Brno

Stavbaři na dálnici D1 uzavřou sjezd na Průhonice na 6. kilometru ve směru na Brno, uzavírka potrvá do 19. července. Řidiči budou jezdit přes exit 8 na Dobřejovice a Čestlice, kde již práce skončily.

Dopravní omezení na D1 u Prahy začala v polovině června, vozovka se opravuje se mezi 2. a 12. kilometrem. Doprava je vedena převážně v režimu dva plus dva plus jeden jízdní pruh.

Práce zasáhly také do sjezdů a nájezdů na dálnici, konkrétně exit 8 na Dobřejovice a Čestlice byl ve směru na Brno od 15. června do pátku zcela uzavřený a sjezd a nájezd u Průhonic nebude průjezdný. "Objízdné trasy povedou právě přes otevřený exit 8," řekl ČTK mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Jan Studecký.

V srpnu bude také na dva týdny uzavřen nájezd na D1 od Říčan a Jesenice ve směru na Brno, na konci srpna se dělníci přesunou na exit 2 u Šeberova a Opatova ve směru do Prahy. Rekonstrukce na D1 u Prahy začala již loni, s jejím úplným dokončením se počítá letos v říjnu.

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: pro článek zatím nikdo nehlasoval

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.