Urážet se není argument

Pan starosta Novotný z Řeporyjí byl podle zprávy ČTK obviněn policií a bude vyšetřován. Šlo o kauzu bývalého policejního ředitele, jeho jmenovce, který o něm měl říci, že je to blázen. Starosta ho na oplátku nazval šmejdem. Pak dodal cosi o tom, že by měl viset. To ostatně už jsme od něj jednou slyšeli v případě návštěvy poslance Ondráčka ve východních krajích Ukrajiny, které se brání kyjevskému nátlaku.

Neznám obsah daných kauz podrobně, ale myslím, že normální člověk by neměl používat slovník pana Pavla Novotného, který se neodvažuji ani citovat. Také slova o tom, že toho či onoho by poslal na šibenici, svědčí o jeho myšlenkové úrovni. Myslím, že mezi slušnými lidmi, i když spolu nesouhlasí, by měla být alespoň minimální slušnost, že vzájemně se urážet není argument. Jenže nejsem si jista, že starosta Novotný do kategorie slušných vůbec patří.

Michaela KNOTKOVÁ


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6.1, celkem 40 hlasů.

Michaela KNOTKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


svaty_vaclav
2020-07-10 16:46
Kdy bude Novotný z ODS obviněn a odsouzen za instalaci památníku
německým SS v Řeporyjích? Tato performance s uctěním SS politickou
stranou ODS je pod záštitou a ochrannou rukou předsedy ODS Fialy.
kozpav
2020-07-10 09:58
Pan Novotný je typicky rozmazleny Fracek.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.