Reklama

Schick se zapojil do přípravy Lipska na Ligu mistrů

Český útočník Patrik Schick scházel fotbalistům Lipska na začátku přípravy na restart Ligy mistrů jen dva dny. Čtyřiadvacetiletý reprezentant překonal problémy se zády a dnes se naplno vrátil do tréninku s týmem. Třetí celek uplynulé sezony německé ligy o tom informoval na svém webu.

Patrik Schick. FOTO - Wikimedia commons

Schick se s Lipskem chystá na dohrávku Ligy mistrů, která bude po koronavirové přestávce v srpnu následovat poté, co skončí domácí ligové soutěže. Německý tým se ve čtvrtfinále utká s Atléticem Madrid.

Po sezoně Schickovi, který se o víkendu oženil, skončí hostování z AS Řím a Lipsko nechalo z finančních důvodů vypršet opci na přestup. O českého útočníka však nadále usiluje. Schickova budoucnost je stále velmi nejasná, spekuluje se o tom, že o něj mají zájem i AC Milán, Leverkusen či týmy z Anglie.

Český reprezentant prožil vydařenou bundesligovou sezonu. Připsal si 10 branek a dvě asistence a byl druhým nejlepším týmovým střelcem.

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: pro článek zatím nikdo nehlasoval

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.