Horké léto

Ničivé bouře zasáhly na mnoha místech republiky. Neminuly ani jižní Moravu. Ničily přírodu i obydlí lidí s nemilosrdnou intenzitou. Starosti máme nejen s počasím, ale i vzestupnou tendencí nárůstu koronaviru. Proto tím méně chápu politické hrátky, intriky a manipulace.

Není se co divit nízké účasti lidí u volebních uren. Veřejný prostor překypuje »zaručenými« informacemi z lůna politických stran. Přání často bývá u těchto informátorů otcem myšlenky. Tak nějak se volební soutěž mění v boj bez pravidel s cílem získat výhodu pro sebe a nevybíravě poškodit druhého. Etika je pojem, který je u některých jedinců zcela neznámý.

Jsem poslancem od roku 1996. Viděl jsem raketové vzestupy i drsné pády. Mým cílem je a bude pracovat pro lidi a pomáhat řešit jejich problémy. Rozhodně má smysl vidět výsledky snahy a slyšet ocenění od lidí, kteří přišli se žádostí o pomoc či radu. Politika je služba občanům, tu můžeme vykonávat jen tak dlouho, pokud nám ji lidé svěří. Důvěra je křehká a já si jí velice vážím, nikdy mě nezajímaly intriky a podpásovky.

Moje kandidatura do Senátu Parlamentu České republiky vznikla na základě oslovení lidmi ze Znojemska a okolí, nabídku jsem po pečlivém zvážení přijal. Doufám, že se mi podaří prosadit věci, které pomohou lidem i jižní Moravě.

Pavel KOVÁČIK, předseda poslaneckého klubu KSČM a kandidát do Senátu ve volebním obvodě č. 54 - Znojmo


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6.8, celkem 121 hlasů.

Pavel KOVÁČIK

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.