Poslední služba manželově dobré pověsti?

Ruská policie v bytě v centru Petrohradu zadržela ženu podezřelou z rozčtvrcení svého manžela, známého ukrajinského rappera.

Ten byl tou dobou již čtyři dny po smrti, nejspíše kvůli předávkování drogami. »Žena tvrdí, že nechtěla zavdat důvod, aby manžela pokládali za narkomana, a tak se rozhodla těla zbavit a pak oznámit, že muž zmizel,« napsal list Kommersant.

Když do bytu na Něvské třídě dorazila policejní hlídka, spočívaly části hudebníkova těla v pěti balících, uložených v ledničce a na chodbě. Policisty o úmrtí vyrozuměla advokátka rapperovy manželky, vlastně již vdovy, která jí řekla, co udělala.

Případ prověřují kriminalisté. Znalci mají potvrdit, zda příčinou smrti skutečně bylo předávkování drogami.

Ilustrační FOTO - Pixabay

Třicetiletý Oleksandr Juško se pod uměleckým jménem Andy Cartwright proslavil v ruské reality show se slovními souboji rapperů. Drogy podle petrohradského tisku zprvu užíval jen rekreačně, ale nakonec jim propadl kvůli depresi, protože během pandemie přišel o práci a jeho příjmy se prudce ztenčily. V jednom z rozhovorů tvrdil, že z 90 % své texty skládá střízlivý a že zbývající desetina připadá na vrub jen alkoholu. V Rusku má pro opilce jejich okolí často porozumění, ale narkomany společnost tvrdě odsuzuje.

V souvislosti s rapperovým osudem agentura Reuters připomněla, že loni v listopadu v Petrohradu zadržela policejní hlídka významného historika poté, co opilý spadl do řeky Mojky. Policisté poté v jeho batohu našli ženské ruce a v historikově bytě zbytek těla jeho partnerky. Oleg Sokolov čelí obžalobě z vraždy, soudní proces dosud neskončil.

Manželka rozčtvrceného rappera byla v tomto týdnu vzata do vazby, prokuratura její historce příliš nevěří a smrt manžela prověřuje s podezřením, že žena mohla manžela zabít a pak se pokusit o zamaskování činu. Ve vazbě má být do konce září. Advokátka požaduje umístění ženy na psychiatrickou kliniku, aby se vzpamatovala ze svého činu, jímž chtěla ochránit manželovu pověst.

(pe, čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 1, celkem 2 hlasy.

(pe, čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


hajek.jiri51
2020-08-09 12:57
To jsme ale dospěli k světu. A HaNo to servírují jako nějaký
prachsprostý bulvár.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.