Nelze vše pouze negovat

Koronavirus nás opět dostává do stavu obav, co bude dál. Kritici viní kde koho z nedostatečných opatření, další pak z přemrštěných zákazů. Co si s tím má člověk počít, kde hledat pravdu, je na každém z nás.

Jedno je však jisté, COVID nás atakuje s velkou silou a každý by měl udělat maximum, aby zabránil jeho dalšímu šíření. Dopad této pandemie poznamenává ekonomiku, ale i finance každého z nás. Jaký bude celkový dopad na další život, lze jen stěží předvídat. KSČM podporuje všechna opatření, která lidem pomohou a usnadní život. Rozhodně by si všechny politické subjekty měly rychle uvědomit, že tu jde především o pomoc lidem, tudíž žádné podpásovky a zbytečná handrkování nejsou namístě. Dochází tak k průtahům a ztrátě času, a to je to nejhorší. Hledejme co možná nejkratší cestu k řešení problému bez zbytečných exhibicí, situace je opravdu vážná a každý z nás by měl udělat vše, aby se nezhoršovala.

Pavel KOVÁČIK, předseda poslaneckého klubu KSČM a kandidát do Senátu ve volebním obvodě č. 54 - Znojmo


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5, celkem 16 hlasů.

Pavel KOVÁČIK

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


hajek.jiri51
2020-09-13 12:19
Vám samotnému Váš "vzkaz" padne jako dobře ušitá vesta,
vážený pane Salekiv-e.
salekiv
2020-09-12 13:44
Kováčik dokazuje, že čím delší působení v politice, tím
bezobsažnější plky dokáže takový jedinec vygenerovat.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.