Ilustrační FOTO - Haló noviny

Den tisku nebude

Současná situace kolem COVID-19 má další oběť, pořadatelé byli nuceni zrušit plánovanou oslavu Dne komunistického tisku s Haló novinami, který se měl konat v sobotu 19. září na nádvoří budovy ÚV KSČM.

»Vzhledem k současné situaci, kdy narůstá každým dnem počet nakažených koronavirem a k zpřísňujícím se opatřením především v Praze, jsme nuceni zrušit plánovaný Den komunistického tisku s Haló novinami, který se měl konat 19. září na nádvoří budovy ÚV KSČM. Pochopitelně nás to velmi mrzí, ale nechceme ohrozit zdraví návštěvníků. Nadále počítáme s tím, že uspořádáme v prostorách budovy v následujících dnech panelovou výstavku ke 100. výročí založení Rudého práva a v momentě, kdy to bude možné, také besedu s novináři Haló novin a s bývalými redaktory Rudého práva. Termín včas oznámíme. Za organizátory se za zrušení akce všem omlouváme a věříme, že se v co největším počtu sejdeme 2. a 3. října ve volebních místnostech s hlasovacími lístky pro kandidáty KSČM,« uvedla pro Haló noviny předsedkyně pražského KV KSČM Marta Semelová.

(zku)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.2, celkem 11 hlasů.

(zku)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


velkymaxmilian
2020-09-11 20:56
Kontrolní otázka: "Jaký je rozdíl mezi konáním dne
"Levicového otisku" na nádvoří budovy ÚV KSČM a konáním
téže akce ve výtahu této budovy?"Tak se soudruzi rozezpívejte,
ať se pobavíme...
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.