Reklama
Zastupitel města Plzně a Plzeňského kraje za KSČM Václav Štekl (vlevo) kontroluje přípravu občerstvení. FOTO - autor

Předvolební grilování

Na zahradě stranického domu KSČM v Plzni se uskutečnilo setkání s kandidáty do Zastupitelstva Plzeňského kraje a Senátu. Spojeno bylo jako již tradičně s grilováním a hudebním doprovodem dua Harmonie manželů Fajfrlíkových.

Z kandidátů samozřejmě nemohl chybět poslanec a lídr komunistické kandidátky v Plzeňském kraji Jiří Valenta nebo kandidát KSČM do Senátu v obvodu Plzeň-město Václav Heřman. Ze současných zastupitelů se na setkání ukázal také Václav Štekl, předseda kontrolního výboru Zastupitelstva Plzeňského kraje, který se rovněž bude ucházet o obhajobu mandátu zastupitele na kandidátce č. 63 – KSČM.

Kromě možnosti pobesedovat s kandidáty měli účastníci možnost ochutnat něco dobrého z grilu. K mání byla opečená senátorská klobása nebo špekáček krajských zastupitelů. Na grilování kandidátů tak nedošlo a všichni zúčastnění kandidáti pobesedovali s přítomnými v přátelském duchu u dobré večeře.

Jan BENEŠ


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4, celkem 8 hlasů.

Jan BENEŠ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.