Reklama
Ilustrační FOTO - Wikimedia commons

Kohout usmrtil policistu

Policista, který na Filipínách zasahoval při nepovolených kohoutích zápasech, zemřel poté, co ho zranil jeden z opeřenců. Informovala o tom na webu informovala britská zpravodajská stanice BBC.

Neštěstí se stalo v provincii Severní Samar, když kohout břitvou připevněnou kvůli zápasu na pařátu sekl policistu do stehna. Zasáhl mu tepnu. Policista byl sice převezen do nemocnice, při příjezdu ho ale lékaři prohlásili za mrtvého.

BBC uvádí, že kohoutí zápasy byly během nynější pandemie COVID-19 zakázány. Před ní se směly konat o nedělích, svátcích a různých místních slavnostech v arénách, které k tomu mají potřebná povolení.

Velitel policie v provincii Severní Samar řekl, že jeho kolega měl »nevysvětlitelnou smůlu«. Připustil, že když se o případu dozvěděl, nemohl uvěřit, že je to pravda. »Je to poprvé za 25 let, co sloužím u policie, kdy jsme přišli o člověka kvůli ostruze zápasnického kohouta,« řekl.

V souvislosti s případem policie zatkla tři lidi a zkonfiskovala sedm kohoutů, dvě sady ostruh a nižší finanční obnos.

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 7, celkem 2 hlasy.

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.