Reklama

Jan Bendig s Lucií Bikárovou přinesli svěží duet přímo z Tuniska

Léto už je sice dávno za námi, ale zpěvák Jan Bendig s finalistkou letošní SuperStar Lucií Bikárovou vás do něj spolehlivě přenesou zpět ve svém klipu Dokola, který natáčeli ve slunném Tunisku. Song vznikl za neuvěřitelných šest dní, a to těsně před odletem.

Za přísných bezpečnostních podmínek proběhlo natáčení nejnovějšího klipu Jana Bendiga k singlu Dokola. Jedná se o duet s Lucií Bikárovou, pro níž je to zároveň první počin od konce soutěže SuperStar. Realizace písně a videoklipu proběhla velmi narychlo. »Šest dní před odletem nám tuniská vláda zavolala, že povoluje natáčení klipu na jejich území. V té době ale ještě nebyl připraven žádný song, a tak jsem rychle oslovil Lucku ke spolupráci a složil, otextoval a nahrál písničku Dokola,« vzpomíná Honza.

Režie videoklipu se chopil Lukáš Rejmon a za kameru se postavil Jan Strach, který se postaral hned o několik Bendigových videoklipů. Během natáčení se zrodila jedna letní láska, Lucie Bikárová se zamilovala do člena štábu Nikity Rubleva, románek ale skončil skoro stejně rychle, jako začal.

Omezení kvůli koronaviru

Kvůli současným omezením v souvislosti s koronavirem neodehraje Jan bendig do konce roku více než šedesát plánovaných koncertů. »Že jsem přišel o koncerty, mě samozřejmě mrzí, ale nehroutím se z toho a beru to jako možnost se trochu zastavit a relaxovat. Jsem rád, že jsme měli i přes všechna bezpečnostní opatření možnost natáčet v Tunisku. Věřím, že klip mým fanouškům udělá radost,« uzavřel zpěvák.

Vedle hudby se Bendig věnuje také natáčení internetového seriálu Roma Place, který navázal na úspěch předešlých Ďábelských cikánek. Ty můžete od listopadu vídat na televizních obrazovkách ve vysílání TV Barrandov.

Jan Bendig se narodil 14. února 1994 v Hradci Králové, vdětství navštěvoval chlapecký pěvecký sbor Boni pueri. V letech 2006 až 2009 žil s rodinou v Liverpoolu ve Velké Británii, kde vystupoval jako zpěvák s hudební skupinou svého otce Gypsy Brothers. V roce 2008 se zde zúčastnil pěvecké soutěže mladých talentů Academy Idol, kterou také vyhrál. V roce 2009 se Jan přihlásil do pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar televizí Nova a Markíza, kde zaujal nejen svým talentem, ale i přirozeným a bezprostředním projevem. Nakonec postoupil až do sedmého finálového kola a umístil se tak na čtvrtém místě. Po ukončení účasti v soutěži se začal věnovat své sólové hudební kariéře.

(mac)

FOTO – Championship Music


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 2.8, celkem 10 hlasů.

(mac)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.