Reklama
Ilustrační FOTO - Pixabay

Další párty v Praze

Na oslavě v jednom z bytů v Praze 1 se v neděli večer sešlo více než pět desítek lidí. Akci odporující protiepidemickým opatřením ukončila policie, která účastníky předala do správního řízení.

Tři lidé se navíc budou muset zpovídat z držení malého množství drog, uvedl na webu pražské policie její mluvčí Jan Rybanský. K podobným akcím podle jeho odhadu vyjíždějí policisté v metropoli jednou či dvakrát do týdne.

Upozornění na možnou nelegální akci ve Vojtěšské ulici dostala policie prostřednictvím tísňové linky 158. »Oznamovatel uvedl, že v podkrovním bytě je velký hluk, pravděpodobně se tam nachází větší počet osob a mají párty,« popsal Rybanský.

Při kontrole policisté zjistili, že v bytě je 56 lidí, jejichž totožnost ověřili, a celou oslavu zdokumentovali. »Následně celou akci ukončili a všechny osoby oznámili pro podezření z porušení současných vládních nařízení příslušnému správnímu orgánu k dořešení,« uvedl mluvčí. Tři lidé se navíc budou v samostatném správním řízení zpovídat z držení malého množství drog.

(cik)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.5, celkem 4 hlasy.

(cik)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.