Info pro čtenáře

Vážení čtenáři. Přecházíme na nový web, který je na adrese https://www.ihano.cz.

Tato adresa bude stále funkční, ale už ne aktuální. Bude fungovat jen jako archiv.

Přejděte na https://www.ihano.cz.

Reklama
--> 
Atmosféra Zahrádek vždycky stojí za to!

Noc s hvězdami si připíše 23. ročník

Už po 23. se rozezní zpěv a hudba v rámci benefičního koncertu Noc s hvězdami, který se přestěhoval před lety z Hradu Houska na Zámek Zahrádky u České Lípy. Jeho výtěžek bude opět věnován na obnovu této vyhořelé památky.

V loňském roce, kdy se musel koncert uskutečnit ve vnitřních prostorách místního kulturního sálu - kvůli počasí - doufají pořadatelé, že letos bude podnebí alespoň trochu normálnější a budou moci koncert uskutečnit tradičně v zámecké zahradě.

Jak prozradil pořadatel a zpěvák koncertu Martin France, letos se koncert bude konat nejenom pro tuto ohněm poničenou historickou památku, ale především po dlouhé a devastující koronavirové době na podporu české kultury, cestovního ruchu, a především potkávání se spoluobčanů mezi sebou. Poněkolikáté budou podporovat koncert oficiálně i naše Haló noviny.

Vloni zpestřila atmosféru benefice i pohledná a talentovaná Natálka Grossová.

»Bylo by fajn vidět zase lidi pospolu, bez roušek, s úsměvem na tváři a třeba i se sklenkou vína nebo půllitrem piva,« doufá producent agentury Martin Production.

Koncert proběhne v sobotu 7. srpna na Zámku Zahrádky od 18.00 a vstupenky bude možné zakoupit buď přes Ticketlive, nebo v den konání koncertu přímo na místě.

A kdo že se letošního ročníku zúčastní? Například ostřílená rocková zpěvačka Marcela Březinová; oblíbená paní herečka a zpěvačka s ďáblem v těle, a rovněžtak charitativní patronka Yvetta Blanarovičová; malá postavou, ale velká hlasem - nestárnoucí muzikálová hvězda Magda Malá, kterou proslavili nejenom Bídníci a její skvostné podání neméně skvostné árie Píseň samotářky; zpěvák a skladatel Jarek Šimek, který v současné době boduje na mnoha českých svatbách s hitem Svatební; zpěvák, člen, lídr hudební skupiny Angels a syn legendárního zpěváka Karla Černocha, Marek Černoch, nebo již zmíněný zpěvák, producent a v poslední době opět i herec v bláznivé divadelní komedii »Jsem krásná?« Martin France. To ale rozhodně nebude vše a jako každoročně, i tentokrát na vás bude čekat nějaké pořádné překvapení.

Všichni účinkující se po dlouhé době těší na real setkání s diváky tváří v tvář a s oboustranným úsměvem na tvářích všech přítomných.

Atmosféra »Housky«, jak se projektu říkalo (nebo také jediného popového letního fesťáčku), je skutečně jedinečná. Zažil jsem ji několikrát a musím potvrdit, že tohle je projekt, u kterého můžeme být jednoznačně hrdí, že jsme jeho součástí a že ho máme tu čest podporovat!

Roman JANOUCH

FOTO – Martin Production (3)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 2.2, celkem 5 hlasů.

Roman JANOUCH

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama